Trwa ładowanie...

Fidget spinner podbije rynek kosmetyczny

Błyszczyk
Błyszczyk (Facebook)

Popularność fidget spinnera nie słabnie. Ta zabawka zręcznościowa, która ma pomagać dzieciom z ADHD i autyzmem, święci triumfy, mimo że wielokrotnie była przyczyną wypadków z ich udziałem. Okazuje się, że niesłabnącą modę na fidget spinner chcą wykorzystać producenci kosmetyków.

Błyszczyk do ust w formie fidget spinnera o nazwie Glamspin, to owoc współpracy dwóch firm: BuzzFeed Products Labs i Taste Beauty. W opakowaniu znajdziemy pojemniczki z trzema wersjami smakowymi produktu: brzoskwiniową, winogronową i truskawkową.

Błyszczyk
Błyszczyk (Facebook Glamspin)

Co ciekawe, opracowano go w zaledwie 28 dni! Nie był testowany na zwierzętach. Jest przeznaczony dla osób powyżej 8. roku życia.

Zobacz film: "Fidget Spinner. Nowy hit wśród zabawek"

Film reklamujący produkt wyświetlono ponad 5 mln razy, co sygnalizuje ogromne zainteresowanie tym gadżetem i zapowiada, że może on podbić rynek kosmetyczny.

Nie tylko fidget spinner. Te przedmioty cię odstresują
Nie tylko fidget spinner. Te przedmioty cię odstresują [5 zdjęć]

Moda na fidget spinner opanowała szkoły podstawowe. Zabawka, która zawojowała rynek dziecięcy, ma pomóc

zobacz galerię

Na początku sierpnia 2017 roku błyszczyk w postaci fidget spinnera trafi do asortymentu sklepu internetowego sieci drogerii Sephora (aktualnie jest dostępny na stronie glamspin.com, gdzie można go kupić w cenie 10 dolarów, czyli ok. 36 złotych).

Zobacz także:

W kolejnych miesiącach dowiemy się, czy do swojej oferty wprowadzą go inne sklepy z kosmetykami.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze