Trwa ładowanie...

Jak przywrócić pożądanie w związku (WIDEO)

Zobacz film: "Pożądanie"

Seks jest niezwykle ważnym elementem związku. W dzisiejszych czasach często jest od zaniedbywany przed nadmierną ilość pracy, zmęczenie i brak czasu. Warto jednak zawsze pamiętać, by znaleźć czas dla swojego partnera i partnerki. Nigdy nie ma pewności, że zdobyliśmy kogoś na zawsze, a chyba nikt nie chce przeżywać emocji związanych z rozstaniem.

Wraz z wiekiem zmienia się jednak libido, w związku z czym apetyt na seks może spadać. Brak pożądania w związku wynika również z kondycji fizycznej, stresu i zmęczenia. Warto odpowiednio zadbać o seks w związku, a okazuje się, że wystarczy zastosowanie kilku prostych rad, by satysfakcja seksualna zdecydowanie wzrosła.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, w którym przedstawiliśmy kilka prostych rad, które umożliwią wam przywrócenie pożądania w związku. Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy, że wystarczy poświęcić trochę czasu na prawidłowe odżywianie, sport czy ćwiczenia fizyczne, by znacznie poprawić nasze życie seksualne. To jednak nie wszystko.

Wzbudzenie pożądania u partnera opiera się również na dobrych kontaktach. Ważny jest dotyk, czułość oraz drobne gesty, ale także wsparcie i zrozumienie. W kwestiach seksualnych nigdy nie powinno zabraknąć również kreatywności i spontaniczności. Co jeszcze zrobić, by przywrócić pożądanie w związku? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.