Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

"Joga na czas ciąży i porodu" od Wydawnictwa Illuminatio

Ciąża i poród - radość i stres. Dwa tak różne odczucia, a współgrają ze sobą w tym wyjątkowym okresie oczekiwania na potomstwo.

Zobacz film: "Dieta śródziemnomorska a serce"

Zapraszamy do zapoznania się z książką od Wydawnictwa Illuminatio "Joga na czas ciąży i porodu" Dorothy Guerry. Dzięki niej poznasz nowe techniki relasacyjne i dowiesz się, jak przygotować się do porodu. Nauczysz się prowidłowo oddychać i zwalczać stres.

Joga pomoże zarówno uspokoić umysł, jak i zrelaksować ciało. Zostały w niej zawarte liczne porady, pomocne ilustracje, wskazówki, które pomogą w przygotowaniach do naturalnych narodzin dziecka.

Zapraszamy do lektury.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza