Stymulacja piersi

Kobiece piersi to strefy erogenne kobiet. Są bardzo dobrze unerwione, toteż wyjątkowo wrażliwe na dotyk. Umiejętna stymulacja piersi potrafi wywołać podniecenie kobiety, a nawet doprowadzić kobietę do ekstazy. Problem tkwi jednak w tym, że większość mężczyzn nie wie, jak dotykać piersi. Każda kobieta lubi inne pieszczoty piersi. Dla niektórych najprzyjemniejsze jest delikatne głaskanie biustu, dla innych lepsze są bardziej intensywne pieszczoty piersi. Wrażliwość kobiecych piersi zależy także od dnia cyklu menstruacyjnego. Dobrym pomysłem dla mężczyzny jest obserwowanie reakcji kobiety na pieszczenie piersi.

Zobacz film: "Miejsca erogenne [Bez tabu]"

Jak podniecić kobietę?

Zdecydowanie skuteczniejszym sposobem na podniecenie kobiety jest całowanie piersi niż ich dotykanie. Drażnienie piersi ustami lub językiem jest delikatniejsze, a ze względu na wilgotne muśnięcia gwarantuje większe doznania. Dotykanie, głaskanie czy podszczypywanie brodawek również sprawia przyjemność kobiecie, jednak ten sposób stymulacji musi być dostosowany do oczekiwań i pragnień partnerki. Jedne kobiety preferują subtelne i powłóczyste muśnięcia dłoni, inne wolą mocniejsze i dynamiczniejsze czułości. W większości przypadków mężczyźni wykonują zbyt intensywne pieszczoty piersi ze względu na porównanie do własnych doświadczeń. Męska klatka piersiowa, w tym brodawki mężczyzn, nie jest tak czuła, dlatego mężczyźni oddają takie pieszczoty, jakimi sami chcieliby być obdarzeni.

Kobiece piersi

Piersi od wieku były inspiracją rzeźbiarzy, malarzy i wielu innych artystów. Są atrybutem kobiecości, przyciągają uwagę płci męskiej, stanowią obiekt pożądania...

Jak dotykać piersi?

Kobieta powinna nauczyć kochanka, jak dotykać jej piersi. Każdy moment podczas współżycia jest dobry, żeby pokazać partnerowi, co się lubi i w jaki sposób należy to prawidłowo robić. Mężczyźni potrzebują wskazówek, dlatego najlepiej jest poprowadzić jego dłoń po piersiach, wskazać ruchy, ich intensywność i drogę, którą powinny wykonywać. Kobieta może także sama pieścić swoje piersi.

Stymulacja piersi to głównie pocieranie i masowanie ich całą dłonią, muskanie sutków i ich okolic jedynie opuszkami palców, delikatne podszczypywanie, rytmiczne uderzanie w same szczyty brodawek kciukami. Można też zaproponować dodatkowe doznania poprzez zanurzanie palca lub ust w winie i zwilżenie nimi brodawek kochanki. Liźnięcie w akompaniamencie z musującym 
i rozgrzewającym działaniem alkoholu spowodują, że brodawki natychmiast pociemnieją 
i stwardnieją. Włączenie różnych alkoholi do stymulacji piersi skłania też do scałowywania ich ze skóry. Idąc za tym przykładem, można zaproponować wodzenie kostką czekolady wokół brodawek lub po całych okręgach piersi. Czekoladę można zastąpić bitą śmietaną, ciepłymi konfiturami, sosami do polewania lodów. Oryginalnym rozwiązaniem jest też stanik z czekolady, ewentualnie same czekoladowe nakładki na brodawki.

Dla niekonwencjonalnych partnerów, idealne pieszczoty piersi to muskanie i łaskotanie sutków żołędzią wzwiedzionego członka. Z pewnością okaże się to bardzo zmysłową metodą, mogącą spowodować orgazm u obu partnerów.

Rola zapachu i masażu w grze wstępnej

Pieszczoty piersi są ucztą dla wszystkich zmysłów – wzroku, dotyku, smaku, a także powonienia. Warto przygotować piersi do seksualnego pobudzenia partnera do gry wstępnej zorientowanej na kobiece piersi. Marylin Monroe zdawała sobie świetnie sprawę z wpływu zapachu na podniecenie mężczyzny, toteż zawsze zdecydowanie polecała nakładanie pachnących balsamów i perfum na klatkę piersiową. Twierdziła, że zawsze kładzie się do łóżka odziana tylko w zapach swoich ulubionych perfum o nucie ambry, piżma, kwiatu jaśminu i drzewa sandałowego. Zapach to fantastyczny afrodyzjak, a korzenne wonie rozbudzają umysł i zmysły, sprawiają, że krew szybciej krąży w żyłach. Pobudzony zapachem kochanek z pewnością namiętnie zabierze się do masażu piersi, który może okazać się preludium do bardziej zaawansowanych pieszczot.

Komentarze (1)
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Stymulacja piersi
najnowsze pytania

grupy wsparcia i fora dyskusyjne

Problem

~Prrrrrroooobbbbbllll • ostatni post wczoraj

1
Artykuły Stymulacja piersi
Stymulacja piersi

Seks po hiszpańsku

Seks po hiszpańsku

są niezwykle intensywne. Mężczyzna dotyka piersi kobiety i lekko je przybliża do siebie, tak by ujmowały penisa. Największą przyjemność z tego rodzaju seksu (...) dają frykcyjne ruchy penisa. Męski członek pociera piersi...

Stymulacja piersi

Oralna stymulacja sutków

Oralna stymulacja sutków

Piersi są dla wielu kobiet jedną z najbardziej erogennych stref. Stymulowanie ich przy pomocy pocałunków jest jeszcze skuteczniejsze niż pobudzanie dotykowe. Jednak u niektórych kobiet piersi nie są podatne na pieszczoty.

Stymulacja piersi

Kobiece piersi (WIDEO)

Kobiece piersi (WIDEO) Odtwórz wideo

skóry sprawia, że piersi są wrażliwe na stymulację dotykową. Dla wielu kobiet to właśnie biust jest największym kompleksem. Wyobrażenie idealnych (...) Piersi od wieku były inspiracją rzeźbiarzy,...

Stymulacja piersi

Orgazm sutkowy - charakterystyka, metody na jego osiągnięcie

Orgazm sutkowy nie jest tak łatwy do osiągnięcia jak orgazm łechtaczkowy lub pochwowy. Orgazm sutkowy wywoła u kobiety umiejętne pieszczenie piersi (...) Na wstępie trzeba zaznaczyć, że nie każda kobieta, zwłaszcza młoda osiągnie orgazm...

Jak osiągnąć rozkosz?

Jak dochodzi do orgazmu? (WIDEO)

Jak dochodzi do orgazmu? (WIDEO) Odtwórz wideo

doszło, potrzebna jest stymulacja. Stymulacja może mieć charakter fizyczny lub psychiczny. Stymulacja fizyczna to na przykład pocałunki, dotyk (...) , bliskość fizyczna. Psychiczna stymulacja...

Stymulacja penisa

Ręczna stymulacja członka

Ręczna stymulacja członka

Stymulacja penisa może być samodzielną formę stosunku, jak i jednym z elementów pobudzania.

Orgazm łechtaczkowy - jak powstaje, jak osiągnąć, techniki stymulacji

Intymne potrzeby kobiety

Intymne potrzeby kobiety

Stymulacja łechtaczki to najprostszy i najszybszy sposób na orgazm u kobiety.

Wszczepienie stymulatora mózgu

Stymulacja mózgu

Stymulacja mózgu

Operacja wszczepienia stymulatora mózgu pacjentowi choremu na Parkinsona.

Seks analny - historia, rodzaje, ryzyko

Seks analny pary heteroseksualnej

Seks analny pary heteroseksualnej

Okolice odbytu są gęsto unerwione. U mężczyzn stymulacja dodatkowo jest pobudzana przez masaż prostaty, u kobiet natomiast doznania są potęgowane przez podrażnianie ścian pochwy.

USG piersi

USG piersi - zdjęcie

USG piersi - zdjęcie

Badanie USG sutka powinno być okresowo wykonywane przez wszystkie kobiety, w celu jak najwcześniejszego wykrycia ewentualnych zmian.