Mąż zaskoczył chorą żonę. Podarował jej 500 róż

500 róż podarował swojej żonie Brad Bousquet ze Stanów Zjednoczonych z okazji zakończenia chemioterapii. Kobieta pokonała raka piersi.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Czy warto wykonywać badania profilaktyczne?"

Był 23 czerwca. Alissa Bousquet kończyła właśnie przyjmowanie ostatniej partii środków podczas terapii antynowotworowej. Wtedy do pomieszczenia zaczęły wchodzić pielęgniarki z ogromnymi pudłami, w których znajdowały się piękne, kolorowe róże.

Mąż postanowił właśnie w ten sposób zaskoczyć i uhonorować kobietę swojego życia za walkę z nowotworem piersi.

  • Dlaczego to zrobiłem? Żona zaimponowała mi siłą, odwagą i pozytywnym nastawieniem do świata – mimo choroby. Chciałem zrobić dla niej coś specjalnego, uczcić dzień, w którym chemioterapia dobiegła końca, by pokazać moje wsparcie i dozgonną miłość – napisał mężczyzna na swoim profilu na YouTube.com.
Mąż podarował żonie 500 róż
Mąż podarował żonie 500 róż (YouTube.com)

Bukiet złożony z kilkuset róż stał się także okazją do pomocy innym chorym osobom. Brad zaproponował współpracę jednej z florystek z Oakland. Poprosił, by sprzedała mu róże po 10 dolarów za sztukę.

Cały dochód został przeznaczony na pacjentów fundacji Susan Komen. Kwiaty kupowali również znajomi mężczyzny i na jego prośbę rozpowszechnili ideę. W sumie fundacja otrzymała kilka tysięcy dolarów na pomoc potrzebującym.

A Alissa? Była bardzo szczęśliwa. Kwiaty postanowiła rozdać wszystkim pacjentom na oddziale Centrum Leczenia Raka w Omaha, gdzie przebywała.

  • Dawanie jest o wiele lepsze niż otrzymywanie – podsumowała kobieta.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy