Trwa ładowanie...
18+
UWAGA!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.
Przejdź na stronę główną Mam 18 lat i chcę wejść

Seks w samochodzie

 Katarzyna Wąś-Zaniuk
02.11.2022 16:05
Seks w samochodzie może okazać się wspaniałym doświadczeniem dla par z długim stażem!
Seks w samochodzie może okazać się wspaniałym doświadczeniem dla par z długim stażem! (123rf)

Seks w samochodzie może okazać się świetnym doświadczeniem erotycznym. Miłosne uniesienia w aucie to ciekawa alternatywna nie tylko dla osób, które nie dysponują własnym mieszkaniem, ale również dla tych, którzy chcą odbyć stosunek seksualny w sposób spontaniczny. Co warto wiedzieć na temat seksu w samochodzie? Dlaczego warto go uprawiać w takiej formie?

spis treści

1. Dlaczego warto uprawiać seks w samochodzie?

Seks w samochodzie to doskonała opcja dla osób, które mają ochotę urozmaicić swoje życie seksualne. Takie doświadczenie doskonale sprawdzi się w przypadku partnerów z długim stażem, ponieważ dostarcza ono sporo emocji i podniecenia. Dodatkowo, może ono przywołać wspomnienia z dawnych lat i dostarczyć mnóstwo pozytywnej zabawy.

Uprawianie seksu w samochodzie bywa niezwykłym udogodnieniem również dla tych, którzy nie dysponują własnym mieszkaniem (sytuacja ta dotyczy głównie młodych, nastoletnich osób).

Zobacz film: "Temperament seksualny"

Niektóre osoby rezygnują z seksu w samochodzie, obawiając się, że jest on mało komfortowy. Warto pamiętać o tym, że odbycie stosunku seksualnego w aucie bywa niezwykle proste, o ile zdecydujemy się na… odpowiednią pozycję!

1.1. Seks w samochodzie a pozycja na łyżeczkę

Pozycja na łyżeczkę sprawdzi się świetnie w sytuacji, w której zdecydujecie się na szybki seks w samochodzie. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że pozycja łyżeczka jest najpopularniejszą „boczną” pozycją. W trakcie stosunku partnerzy leżą blisko siebie. Kobieta leży bokiem, odwrócona plecami do swojego partnera. W przypadku, gdy stosunek odbywa się w aucie, partnerzy kładą się na tylnych siedzeniach. Pozycja ta doskonale sprawdzi się w przypadku osób puszystych, a także osób, które spodziewają się dziecka. Jest ona w pełni bezpieczna dla kobiet ciężarnych, ponieważ nie uciska ciążowego brzuszka.

1.2. Seks w samochodzie a pozycja na jeźdźca

Pozycja na jeźdźca to również doskonała opcja wówczas, gdy para zdecyduje się uprawiać seks w aucie. Mężczyzna siada na fotelu pasażera lub na tylnym siedzeniu, z kolei kobieta siada na mężczyźnie. W trakcie stosunku kobieta może decydować o głębokości penetracji, a także delikatnie poruszać biodrami na boki. Mężczyźni uwielbiają pozycję na jeźdźca, ponieważ w trakcie stosunku mogą dotykać piersi partnerki. Bez problemu mogą również podziwiać piękno kobiecego ciała. W tym przypadku kobieta przyjmuje stronę dominującą.

2. Jak przygotować się do seksu w samochodzie?

Jak przygotować się do seksu w samochodzie? To pytanie spędza sen z powiek wielu osobom. Partnerzy powinni pamiętać o tym, by wybrać ustronne i ciche miejsce, w którym bez problemu będzie można zaparkować auto. Ważne, by nie był to parking usytuowany w centrum miasta. Stosunek seksualny będzie zdecydowanie przyjemniejszy, gdy zdecydujecie się na mało uczęszczane miejsce np. zalesione, oddalone od większych aglomeracji. Warto pamiętać również o tym, seks w miejscach publicznych jest zakazany.

Przed odbyciem stosunku partnerzy powinni nakryć fotele kocem. Takie rozwiązanie pozwoli uniknąć bolesnych ran czy otarć naskórka. Przykrycie skórzanej tapicerki tkaniną ułatwi także poruszanie się partnerom seksualnym. Samochód ma w środku ograniczoną przestrzeń, warto więc delikatnie odsunąć w nim szyby. W przeciwnym razie może dojść do zaparowania wszystkich szyb, a także zmniejszenia ilości świeżego powietrza.

PYTANIA I ODPOWIEDZI LEKARZY NA TEN TEMAT

Zobacz odpowiedzi na pytania osób, które miały do czynienia z tym problemem:

Wszystkie odpowiedzi lekarzy

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze