Trwa ładowanie...

Sex francuski - problemy, wskazówki

Seks francuski nie jest dla każdego. Utarło się przekonanie, że mężczyźni uwielbiają sex francuski. Jednocześnie statystyki pokazują, że jedynie 6 proc. kobiet deklaruje, że lubi uprawiać seks francuski i ceni sobie takie pieszczoty. Choć opinie na temat seksu francuskiego są podzielone, to nie jest on uważany, za perwersję, a jedynie element normalnych praktyk seksualnych. Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn sex francuski może być źródłem niesamowitych doznań.

spis treści

1. Sex francuski - problemy

Sex francuski daje wiele możliwości. Seksem francuskim można się cieszyć w ciąży, w czasie okresu, a nawet z kończynami w gipsie. Ponadto uprawiając seks francuski kobiecie łatwiej uzyskiwać satysfakcję ze zbliżeń niezależnie od formy i umiejętności partnera.

Zobacz film: ""Udany seks jest jak maraton". Jak się do niego przygotować?"

Podobnie mężczyźni uwielbiają sex francuski. Mężczyźni czerpią z seksu francuskiego nie tylko intensywne doznania, ale też zyskują pewność, że kobieta pragnie go i nie może się mu oprzeć. Często zdarza się, że mężczyźni potrafią się obrazić, gdy kobieta odmówi im seksu francuskiego. Mężczyzna bierze to bardzo do siebie i czuje się po prostu odrzucony.

Seks francuski jest świetnym urozmaiceniem życia seksulanego
Seks francuski jest świetnym urozmaiceniem życia seksulanego (Shutterstock)

Kobiety często mają problemy z seksem francuskim. Dla kobiet sex francuski kojarzy się z czymś brudnym, czy wstydliwym. Problemy z seksem wynikają też z tego, że dla kobiet sex francuski jest często obrzydliwy. Jednak warto porzucić wszelkie zahamowania i dać się ponieść. Seks francuski jest gwarancją pobudzenia i szybkiego rozładowania napięcia seksualnego.

2. Seks francuski - wskazówki

Seks francuski nie jest skomplikowany. Jest to idealna metoda zbliżeń dla osób, które mają problemy z seksem. Często zdarza się, że uprawiając tradycyjny seks kobiecie trudno osiągnąć orgazm. Czasem również partnerzy mają różne problemy z seksem, które można przezwyciężyć seksem francuskim.

8 powodów, dla których warto uprawiać seks
8 powodów, dla których warto uprawiać seks [10 zdjęć]

Rozmaite badania kliniczne oraz dane statystyczne sugerują, że ludzie regularnie uprawiający seks są

zobacz galerię

Kobiety, które chcą sprawić przyjemność mężczyźnie, powinny pamiętać o kilku prostych zasadach. Kobieta w czasie uprawiania seksu francuskiego powinna pamiętać, aby nie zaciskać zębów, ponieważ może niechcący ugryźć swojego ukochanego. Dlatego nie warto się zmuszać i robić coś bez przekonania.

Kobieta nie powinna się ograniczać jedynie do ssania członka. Nie jest to jedyny możliwy sposób pieszczot. Ponadto, seks francuski wymaga od partnerki odrobiny wysiłku, więc nie powinna też się spieszyć. Jeśli kobieta ma problem z seksem francuskim i chce to zrobić jak najszybciej i o tym zapomnieć nie powinna tego robić.

Kobieta, aby uprawiać seks francuski, powinna być pewna siebie. Nie powinna się bać pieszczenia członka partnera, ale być pewną swoich ruchów. Jednocześnie nie można być zbyt agresywna. Pieszczoty w czasie seksu francuskiego najlepiej dopasować do potrzeb partnera. Rozmawiajcie, szczególnie gdy dopiero uczysz się miłości francuskiej.

PYTANIA I ODPOWIEDZI LEKARZY NA TEN TEMAT

Zobacz odpowiedzi na pytania osób, które miały do czynienia z tym problemem:

Wszystkie odpowiedzi lekarzy

3. Seks francuski - sperma

Największym problemem kobiet z seksem francuskim jest sperma. Wiele kobiet nie wie co zrobić, gdy mężczyzna będzie się zbliżał do wytrysku. Pamiętajmy jednak, że sperma nie jest trucizną groźną dla życia. Nie oznacza to jednak, że każda kobieta decydująca się na sex francuski musi ją połknąć.

Najlepszym rozwiązaniem będzie ustalenie z partnerem, jak zakończycie pieszczoty. Jeśli dopiero się oswajasz z seksem francuskim, połknięcie spermy może nie być dla ciebie ciekawą propozycją. Wówczas możesz poprosić partnera, aby uprzedził cię, że zaraz dojdzie do wytrysku, abyś mogła w porę zakończyć pieszczoty. Jeśli jednak zdarzy się, że sperma trafi w twoją twarzy lub usta nie uciekaj z obrzydzeniem na twarzy do łazienki. Możesz obrazić takim zachowaniem swojego partnera i popsuć relacje między wami. Najlepiej obrócić wszystko w żart.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn sex francuski może być źródłem niesamowitych doznań
Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn sex francuski może być źródłem niesamowitych doznań (Shutterstock)
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza