Trwa ładowanie...

Coraz więcej Polaków cierpi na depresję (WIDEO)

Zobacz film: "Coraz więcej Polaków cierpi na depresję"

Coraz więcej Polaków cierpi na depresję - tak mówią najnowsze badania i statystyki. Wśród powodów zachorowań na depresję doszukać można się niepowodzeń w życiu rodzinnym lub fisko finansowe. Co ciekawe, największą grupą osób cierpiących na depresję tworzą osoby między 24. a 30. rokiem życia. Być może wynika to z nieudanych prób podjęcia pracy lub braku gotowości do samodzielnego życia. Warto jednak zaznaczyć, że nie każdy spadek formy psychicznej należy utożsamiać z depresją.

Odzyskać radość z życia możę pomóc pojęcie hobby, medytacje, wysiłek fizyczny czy chociażby częstszy kontakt z ludźmi.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Depresja to coraz powszechniejszy problem
Depresja to coraz powszechniejszy problem
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza