Trwa ładowanie...

Czy można być uczulonym na wodę? (WIDEO)

Zobacz film: "Czy można być uczulonym na wodę?"

Temat alergii jest dziś bardzo modny. Wynika to z coraz większej powszechności tego problemu. Do najczęstszych alergenów należy żywność, różne substancje chemiczne występujące w środkach czystości i kosmetykach, a także oczywiście pyłki drzew i traw. Od czasu do czasu pojawiają się jednak informacje również o dziwnych i bardzo rzadkich alergiach. Jedną z nich jest alergia na wodę. Czy jest możliwe, aby ktoś mógł być na nią uczulony? Zobacz materiał.

Sprawdź także:

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza