Trwa ładowanie...

Liposukcja infradźwiękowa

Liposukcja infradźwiękowa to nowoczesny zabieg polegający na odsysaniu tłuszczu, przeznaczony dla osób otyłych, które chcą pozbyć się nadmiernego tłuszczu bez potrzeby intensywnego wysiłku lub kiedy ten wysiłek fizyczny, np. w postaci treningów na siłowni lub ćwiczeń aerobowych, nie przynosi upragnionego efektu. Metoda polega na wprowadzeniu pod skórę, gdzie znajduje się niechciana tkanka tłuszczona, wibrującej kaniuli, za pomocą której odsysany jest tłuszcz. Nowoczesne aparaty tego typu pozwalają na zareagowanie, w momencie kiedy kaniula natrafi na tkankę nietłuszczową i zatrzymuje ssanie, dzięki czemu ryzyko wystąpienia krwiaków podskórnych jest zminimalizowane. Ponadto liposukcja infradźwiękowa dzięki wibracjom o częstotliwości 10 Hz utrudnia przewodzenie bodźców bólowych poprzez odpowiednią stymulację nerwów przewodzących, co bardzo poprawia zarówno komfort pacjenta podczas zabiegu, jak i komfort pracy lekarza wykonującego. Może on z dużo większą precyzją wykonać zabieg, w dodatku jedynie w znieczuleniu miejscowym.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Lek. Magdalena Pikul
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza