Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści we wrześniu 2014

Zapraszamy do zapoznania się z nowym raportem „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – wrzesień 2014”. Przestawiliśmy w nim ekspertów, którzy byli najbardziej zaangażowani w odpowiadanie na pytania użytkowników portalu abcZdrowie.pl.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Czy warto wykonywać badania profilaktyczne?"

Raport do pobrania:

Raport

Raport przygotowaliśmy na podstawie danych statystycznych z ostatniego miesiąca związanych z aktywnością lekarzy i specjalistów. Największym zaangażowaniem w odpowiadanie na pytania użytkowników wyróżniło się 24 ekspertów, których sylwetki zostały przedstawione w niniejszym raporcie. Do najbardziej pomocnej trójki należą: lek. Łukasz Wroński – internista z Pabianic, który we wrześniu udzielił aż 577 odpowiedzi, Dawid Karol Kołodziej – psychopedagog z Bolesławca, który odpowiedział na 310 pytań oraz lek. Monika Łukaszewicz – internista i diabetolog z Gdyni z 271 odpowiedziami.

W raporcie, poza sylwetkami ekspertów, ich danymi adresowymi oraz odnośnikami do profili w rankingu lekarzy abcZdrowie.pl, można odnaleźć TOP 15 najczęściej zadawanych pytań z dziedziny pediatrii, która jest piątą specjalizacją pod tym względem. Użytkownicy najwięcej wątpliwości mieli z zakresu ginekologii (20,99% wszystkich pytań dotyczyło tej dziedziny medycyny).

Zapraszamy do zapoznania się z raportem abcZdrowie.pl „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - wrzesień 2014”.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.