Trwa ładowanie...

Najbardziej przerażające tradycje nocy poślubnej

Zobacz film: "Znasz wszystkie tradycje związane z nocą poślubną?"

Obecnie coraz więcej nowożeńców nie konsumuje nocy poślubnej, ponieważ jest zbyt zmęczona całonocną zabawą. Jednak tradycyjne wesele różniło się od współczesnego, a noc poślubna była jedną z najważniejszych tradycji. W średniowieczu po oczepinach para szła do izby sąsiadującej z salą weselną, tak aby goście mogli słyszeć odgłosy małżonków. Po skonsumowaniu sprawdzano prześcieradło, poszukując na nim krwi panny młodej. A jak sytuacja wyglądała lub wygląda w innych krajach? Zobacz nasze wideo o najbardziej przerażających tradycjach nocy poślubnej.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza