Najczęstsze błędy w seksie oralnym

Fellatio to technika, która może doprowadzić panów do stanu wrzenia, pod warunkiem, że jest prawidłowo wykonywana. Seks oralny może stanowić element gry wstępnej lub wprowadzenie do pozycji 69. Jednak nie każde fellatio jest udane. Wiele kobiet nawet nie podejrzewa, że w czasie seksu oralnego ich partnerom nie zawsze jest tak przyjemnie, jak mogłoby się wydawać. Jakie zachowania są przepisem na klapę w fellatio? Czego należy unikać podczas seksu oralnego?

Najczęstsze błędy w fellatio

Głośne jęki partnera podczas seksu oralnego nie muszą być dowodem na to, że jest w siódmym niebie. Być może jego penis został właśnie boleśnie przygryziony twoimi zębami. Dla większości mężczyzn to tortura nie do opisania, ale niektórzy nawet to lubią, pod warunkiem, że wcześniej to ze sobą uzgodnicie. Zawsze zanim przejdziesz do nieco brutalniejszych ruchów podczas fellatio, koniecznie dobrze rozgrzej swojego partnera. Innym częstym błędem w czasie seksu oralnego jest wykonywanie tych samych sztuczek za każdym razem. Wówczas fellatio, znane także jako blowjob, staje się po prostu nudne. Aby twój partner nie ziewał, zamiast jęczeć i prosić o więcej, koniecznie zmieniaj natężenie pieszczot. Ponadto używaj różnych części ciała na zmianę z ustami – mogą to być palce, dłonie i piersi. Dodatkową podnietą będzie pikantny widok. Twój partner z pewnością chętnie zobaczy, jak podczas blowjob będziesz się masturbować i zmieniać pozycje. Niech twoje pieszczoty będą na zmianę wolne i szybkie, delikatne i intensywne. Na koniec ważne jest, by spytać partnera, czy seks oralnymu się podobał. Niewiele kobiet to robi, a to duży błąd. Szczera opinia partnera pomoże wprowadzić poprawki do swojej techniki i po kilku próbach osiągnąć mistrzostwo w fellatio.

Zobacz film: "Co nas pociąga w innych ludziach?"

Co zniechęca mężczyzn podczas blowjob?

Spójrzmy prawdzie w oczy – jeśli fellatio nie sprawia przyjemności kobiecie i robi je ona wyłącznie z poczucia obowiązku, seks oralny z pewnością nie będzie udany. Blowjob będzie wówczas jedynie kolejną czynnością, którą warto mieć możliwie szybko za sobą. Jeśli tak jest w twoim przypadku, być może zdziwi cię wiadomość, że nic tak nie gasi podniecenia mężczyzny, jak świadomość, że dana czynność seksualna to dla ciebie tylko nieistotny punkt na liście. Dlatego też nie zmuszaj się do fellatio, ponieważ jest to droga donikąd. Możesz zacząć od pieszczenia jego członka oralnie i przejść do innych form, które sprawiają ci przyjemność, lub szczerze wyznać partnerowi, że blowjob cię nie pociąga. Inną problematyczną kwestią może być brak dodatkowej stymulacji podczas fellatio. Mogłoby się wydawać, że pieszczoty oralne w zupełności wystarczą mężczyźnie, ale wielu z nich lubi być przy tym dotykanym dłońmi, na przykład na pośladkach, nogach, sutkach oraz w okolicach intymnych. Połączenie stymulacji oralnej z manualną to strzał w dziesiątkę.

Warto poznać sekrety, które kryją się za fellatio. Umiejętne wykorzystanie tych informacji pomoże ci bowiem nabyć nieprzeciętne umiejętności łóżkowe, które doprowadzą twojego partnera na szczyty rozkoszy.

Komentarze
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Fantazje i marzenia seksualne
najnowsze pytania

DYSKUSJE NA FORUM

Pomocni lekarze

Artykuły Fantazje i marzenia seksualne
Fantazje i marzenia seksualne

Sesja buduarowa

Sesja buduarowa

Intymna sesja fotograficzna, zwana inaczej buduarową, może z gustem uchwycić ducha romantyzmu, zabawy i pożądania.

Fantazje i marzenia seksualne

Footjob

Footjob

Stopy służą nie tylko do chodzenia, mogą być wykorzystane do wielu czynności, także seksualnych.

Fantazje i marzenia seksualne

Sekswideo

Sekswideo

Nakręcenie własnego sekswideo przypomina nieco oglądanie siebie i partnera w lustrze. Ważne jest, by stosunek nie był zbyt wyrafinowany, gdy w rzeczywistości lubicie prosty seks bez udziwnień.

Fantazje i marzenia seksualne

Długi związek (WIDEO)

Długi związek (WIDEO) Odtwórz wideo

dla ukochanej osoby. Udane życie seksualne z pewnością buduje i wzmacnia związek, więc wprowadzenie nowych elementów sztuki miłosnej jest czynnikiem koniecznym, aby żyć w długim związku.

Fantazje i marzenia seksualne

Trójkąty seksualne (WIDEO)

Trójkąty seksualne (WIDEO) Odtwórz wideo

Trójkąty erotyczne to rodzaj fantazji seksualnej, której celem jest uatrakcyjnienie doznań, budowanie rozkoszy i urozmaicenie swojego życia (...) emocje i budują napięcie seksualne. Z pewnością trójkąty...

Fantazje i marzenia seksualne

Co nas pociąga? (WIDEO)

Co nas pociąga? (WIDEO) Odtwórz wideo

Co pociąga kobiety? A co sprawia, że za niektórymi kobietami mężczyźni oglądają się na ulicy? Na te pytanie odpowiada Arkadiusz Bilejczyk, seksuolog. Według badań zarówno mężczyźni, jak i kobiety najbardziej zwracają uwagę na pośladki. Kobieca pupa...

Fantazje i marzenia seksualne

Seks w dziwnych miejscach (WIDEO)

Seks w dziwnych miejscach (WIDEO) Odtwórz wideo

do odbycia stosunku seksualnego. Początkowo może to być np.: blat w kuchni, stół, pralka w łazience, czy przedpokój. Z biegiem czasu seks w domu nie cieszy (...) namiętności kochanków. Seks w miejscach publicznych nie zawsze jest...

Fantazje i marzenia seksualne

Granice normy seksualnej (WIDEO)

Granice normy seksualnej (WIDEO) Odtwórz wideo

seksualnych, które regulowałyby jak ma wyglądać współżycie. To ludzie sami narzucają sobie takie reguły postępowania. W powszechnej opinii jednak normą (...) wprowadzić do życia seksualnego odrobinę innowacji np. w...