Trwa ładowanie...
Artykuł zweryfikowany przez eksperta: Mgr Magdalena Boniuk

Najczęstsze błędy w seksie oralnym

Avatar placeholder
07.10.2017 12:59

Fellatio to technika, która może doprowadzić panów do stanu wrzenia, pod warunkiem, że jest prawidłowo wykonywana. Seks oralny może stanowić element gry wstępnej lub wprowadzenie do pozycji 69. Jednak nie każde fellatio jest udane. Wiele kobiet nawet nie podejrzewa, że w czasie seksu oralnego ich partnerom nie zawsze jest tak przyjemnie, jak mogłoby się wydawać. Jakie zachowania są przepisem na klapę w fellatio? Czego należy unikać podczas seksu oralnego?

1. Najczęstsze błędy w fellatio

Głośne jęki partnera podczas seksu oralnego nie muszą być dowodem na to, że jest w siódmym niebie. Być może jego penis został właśnie boleśnie przygryziony twoimi zębami. Dla większości mężczyzn to tortura nie do opisania, ale niektórzy nawet to lubią, pod warunkiem, że wcześniej to ze sobą uzgodnicie. Zawsze zanim przejdziesz do nieco brutalniejszych ruchów podczas fellatio, koniecznie dobrze rozgrzej swojego partnera. Innym częstym błędem w czasie seksu oralnego jest wykonywanie tych samych sztuczek za każdym razem. Wówczas fellatio, znane także jako blowjob, staje się po prostu nudne. Aby twój partner nie ziewał, zamiast jęczeć i prosić o więcej, koniecznie zmieniaj natężenie pieszczot. Ponadto używaj różnych części ciała na zmianę z ustami – mogą to być palce, dłonie i piersi. Dodatkową podnietą będzie pikantny widok. Twój partner z pewnością chętnie zobaczy, jak podczas blowjob będziesz się masturbować i zmieniać pozycje. Niech twoje pieszczoty będą na zmianę wolne i szybkie, delikatne i intensywne. Na koniec ważne jest, by spytać partnera, czy seks oralnymu się podobał. Niewiele kobiet to robi, a to duży błąd. Szczera opinia partnera pomoże wprowadzić poprawki do swojej techniki i po kilku próbach osiągnąć mistrzostwo w fellatio.

Zobacz film: "Wygląd a seks"

2. Co zniechęca mężczyzn podczas blowjob?

Spójrzmy prawdzie w oczy – jeśli fellatio nie sprawia przyjemności kobiecie i robi je ona wyłącznie z poczucia obowiązku, seks oralny z pewnością nie będzie udany. Blowjob będzie wówczas jedynie kolejną czynnością, którą warto mieć możliwie szybko za sobą. Jeśli tak jest w twoim przypadku, być może zdziwi cię wiadomość, że nic tak nie gasi podniecenia mężczyzny, jak świadomość, że dana czynność seksualna to dla ciebie tylko nieistotny punkt na liście. Dlatego też nie zmuszaj się do fellatio, ponieważ jest to droga donikąd. Możesz zacząć od pieszczenia jego członka oralnie i przejść do innych form, które sprawiają ci przyjemność, lub szczerze wyznać partnerowi, że blowjob cię nie pociąga. Inną problematyczną kwestią może być brak dodatkowej stymulacji podczas fellatio. Mogłoby się wydawać, że pieszczoty oralne w zupełności wystarczą mężczyźnie, ale wielu z nich lubi być przy tym dotykanym dłońmi, na przykład na pośladkach, nogach, sutkach oraz w okolicach intymnych. Połączenie stymulacji oralnej z manualną to strzał w dziesiątkę.

Warto poznać sekrety, które kryją się za fellatio. Umiejętne wykorzystanie tych informacji pomoże ci bowiem nabyć nieprzeciętne umiejętności łóżkowe, które doprowadzą twojego partnera na szczyty rozkoszy.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Najczęstsze błędy w seksie oralnym
Najczęstsze błędy w seksie oralnym
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza