Trwa ładowanie...

Nowy standard w czyszczeniu zębów od Philips Sonicare. Poczuj różnicę!

Informacja prasowa
(Materiał Partnera )

Najlepszy sposób na zdrowy uśmiech na lata? Skuteczna redukcja płytki bakteryjnej i efekty, które widzisz i odczuwasz w postaci wyraźnej poprawy stanu dziąseł i wyglądu zębów. Odkryj nowość w higienie jamy ustnej - najbardziej zaawansowaną szczoteczkę soniczną Philips Sonicare Prestige 9900 - pierwszą szczoteczkę elektryczną, która w inteligentny sposób dopasowuje się do Ciebie i Twoich potrzeb, dla najlepszych rezultatów.

Rzadko uniwersalne rozwiązania są odpowiedzią na indywidualne potrzeby. W zakresie czyszczenia zębów i dbania o higienę jamy ustnej nie było dotąd urządzeń dostosowujących się do indywidualnych potrzeb. 20 lat doświadczenia w rozwoju zaawansowanej sonicznej technologii czyszczenia Philips Sonicare przyniosło jednak przełom w tej dziedzinie: Philips Sonicare Prestige 9900, to najbardziej zaawansowana szczoteczka soniczna, która zawsze rozumie Twoje potrzeby. Podczas szczotkowania inteligentna technologia wyczuwa Twój sposób mycia zębów i dopasowuje się do Ciebie w czasie rzeczywistym, by zapewnić najlepsze rezultaty i kompleksowa pielęgnację jamy ustnej.

(Materiał Partnera)

Spersonalizowana pielęgnacja i rezultaty udowodnione w badaniach klinicznych

Philips Sonicare Prestige 9900 to nowy standard w czyszczeniu zębów, również w trudno dostępnych miejscach, nawet jeśli Twoja technika szczotkowania nie jest doskonała. Philips Sonicare gwarantuje do 20x mniej płytki bakteryjnej[1] oraz do 15x zdrowsze dziąsła [2] i do 100% mniej przebarwień [3]. Rezultaty udowodnione w badaniach klinicznych to nie tylko uśmiech na co dzień, ale przede wszystkim realny wpływ na zdrowie zębów i całej jamy ustnej. To odpowiedź na istniejące problemy i prawdziwe wsparcie w działaniach profilaktycznych. Spersonalizowaną i kompleksową pielęgnację jamy ustnej zaawansowana szczoteczka soniczna Philips Sonicare Prestige zawdzięcza inteligentnej, przełomowej technologii SenseIQ. Dzięki niej szczoteczka wyczuwa Twoją technikę szczotkowania - siłę nacisku, ruch, stopień pokrycia, czas oraz częstotliwość. Takie dane zbierane są nawet 100x na sekundę w czasie mycia zębów. Pozwala to na dopasowanie się do Ciebie w czasie rzeczywistym - gdy dociskasz włókna zbyt mocno, szczoteczka adaptuje intensywność czyszczenia. Mycie zębów przebiega więc skutecznie i delikatnie, a jego efekty potwierdzają badania kliniczne i nie tylko: Philips Sonicare to szczoteczka soniczna rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne.

Zaawansowana soniczna technologia Philips Sonicare dla zdrowia Twoich zębów i dziąseł

Gwarantowana skuteczność szczoteczki Philips Sonicare Prestige 9900 bazuje na dwóch filarach: inteligentnej, przełomowej technologii SenseIQ oraz najbardziej zaawansowanej sonicznej technologii czyszczenia Philips Sonicare. Czyszcząca siła aż 62 tyś. ruchów Philips Sonicare na minutę to unikalne połączenie dynamicznego ruchu końcówki, która mechanicznie rozbija płytkę bakteryjną i szerokich ruchów wymiatających jej włókien, które skutecznie usuwają już rozbitą płytkę. Poczuj moc mikrobąbelków wtłaczanych głęboko w przestrzenie międzyzębowe, trudno dostępne miejsca oraz wzdłuż linii dziąseł, powstałych pod wpływem dynamicznych ruchów włókien Philips Sonicare.

Dlaczego do osiągnięcia takich rezultatów nie wystarczy sięgnięcie po prostu po szczoteczkę soniczną? Różnice między szczoteczkami różnych producentów polegają przede wszystkim na specyfice działania samej technologii oraz uzyskiwanych rezultatach czyszczenia. Ważne, aby rezultaty były udowodnione badaniami klinicznymi. Kluczowe znaczenie ma także jakość włókna na końcówce szczoteczki. Skuteczność czyszczenia i delikatność dla dziąseł Philips Sonicare zawdzięcza również samym końcówkom, których unikalny kształt oraz specjalistyczne włókna zostały zaprojektowane we współpracy z dentystami, co zapewnia lepsze pokrycie zęba i dotarcie do przestrzeni międzyzębowych.

Philips Sonicare Prestige 9900 z innowacyjną końcówką All-in-One zapewnia wszechstronną pielęgnację Twojej jamy ustnej – do 20x mniej płytki bakteryjnej , do 15x zdrowsze dziąsła i do 100% mniej przebarwień .

Dla Twojej wygody

Zaawansowana szczoteczka soniczna Philips Sonicare Prestige 9900 dopasowuje się nie tylko do Twojej techniki mycia zębów, ale też do Twojego stylu życia i może towarzyszyć Ci w każdej sytuacji, co było do tej pory zarezerwowane dla lekkich i niewielkich szczoteczek manualnych. Kompaktowe etui podróżne dołączone do szczoteczki Philips Sonicare Prestige 9900 wsuniesz do każdej torby zyskując pełen komfort, gdy będziesz poza domem. Stylowe etui wykonane jest z delikatnej w dotyku, ekologicznej skóry wegańskiej. Pozwala Ci na naładowanie szczoteczki za pomocą kabla USB-C, chociaż nie będziesz tego robić często – bateria wystarcza na 2 tygodnie używania szczoteczki.

(Materiał Partnera)

Dla jeszcze lepszych efektów

Zaawansowana szczoteczka soniczna Philips Sonicare Prestige 9990 posiada nową aplikację mobilną Philips Sonicare, dzięki której otrzymasz indywidualny instruktaż i wskazówki podczas szczotkowania oraz szczegółowe raporty ze wszystkich dni – nawet, gdy aplikacja nie jest włączona. Z Philips Sonicare śledź postępy z każdego dnia roku.

Chcesz samodzielnie zdecydować́o sposobie pracy szczoteczki? Program czyszczenia oraz poziom intensywności wybierzesz w menu aplikacji mobilnej, która synchronizuje się̨ ze szczoteczką.

Tam, gdzie Ty i tak, jak Ty tego potrzebujesz – używaj zaawansowanej szczoteczki sonicznej Philips Sonicare Prestige 9900 i ciesz się przełomowymi rezultatami i zdrowym uśmiechem na lata.

Rekomendowana cen szczoteczki Philips Sonicare Prestige wynosi 1 409 PLN

[1]W porównaniu do szczoteczki manualnej; w programie czyszczenia Clean.

[2]W porównaniu do szczoteczki manualnej; w ciągu 6 tygodni; w programie czyszczenia Clean.

[3]W badaniu laboratoryjnym i w porównaniu do szczoteczki manualnej; w programie czyszczenia Clean.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Informacja prasowa
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza