Sandra Prikker - kim jest, trening, suplementy

Sandra Prikker to nowa gwiazda mediów społecznościowych, o której mówi się, że udało jej się połączyć modę na fitness i zdrowy styl życia z modą na wielkie pośladki. Sandra Prikker w internecie zasłynęła tym, że posiada bardzo umięśnione ciało i nie boi się go odsłaniać. Prywatnie trenerka fitness, od pewnego czasu również gwiazda sieci.

Sandra Prikker - kim jest?

Sandra Prikker kończy z popularnym w ciągu kilku ostatnich lat trendem na tak zwane thinspiration. Jest to tendencja w świecie modelingu do wybierania jedynie najchudszych dziewczyn, co przyczyniło się do epidemii zaburzeń odżywiania takich jak anoreksja czy bulimia u młodych dziewcząt. Dziś, kiedy dużo bardziej popularny jest zdrowy tryb życia i odpowiednie odżywianie, idolką stała się modelka Sandra Prikker.

Zobacz film: "Wysiłek fizyczny - codzienna aktywność"

Sandra Prikker pochodzi z Holandii, ma 165 centymetrów i waży 52 kilogramy w sezonie, natomiast 56 poza sezonem. Ma 25 lat. Jest trenerką personalną oraz modelką fitness. Liczba osób które 'śledzą' ją w serwisie Instagram to oszałamiające 2 600 tys. osób.

Sandra Prikker od 14 życia zajmowała się trenowaniem kick-boxingu, jednak po kilku latach musiała porzucić tę pasję z powodu kontuzji. Sandra Prikker była jednak zdeterminowana, i postanowiła poświęcić się karierze sportowej. Skupiła się na treningu na siłowni i rzeźbieniu swojego ciała.

Na swoim koncie Instagram, Sandra Prikker wrzuca zdjęcia na których widoczny jest jej trening na siłowni. Jedną z cech charakterystycznych Sandry Prikker są duże, odstające pośladki. Sama trenerka jest świadoma tego, jak wyróżnia się jej budowa, dlatego większość zdjęć robi w pozach dobrze eksponujących jej bujne kształty. Sandra Prikker to królowa tak zwanego belfie (skrót od butt selfie - zdjęcia którego głównym elementem są pośladki).

10 sposobów na rodzinny fitness

Zanim nasze życie kręciło się wokół technologii, członkowie rodziny byli bardziej aktywni fizycznie i naturalnie dostarczali ciału potrzebnych ćwiczeń....

Sandra Prikker - trening

Sandra Prikker może również poszczycić się imponującymi mięśniami brzucha, które wymagały od niej morderczego treningu. Bujne kształty Sandry Prikker pozbawione są w całości jakiegokolwiek tłuszczu. Podczas każdego treningu daje z siebie wszystko, a wysiłek, jaki wkłada w treningi daje oszałamiające efekty.

Sandra Prikker nie przyznała się nigdy do przejścia operacji powiększenia piersi. Trenerka jest jedną z popularnych osobistości ze świata fitness, które przekonują, że umięśniona sylwetka nie jest mniej kobieca.

Trening Sandry Prikker obejmuje wszystkie partie ciała i jest bardzo intensywny. Sandra Prikker to przeciwniczka operacji plastycznych, ponieważ według niej nasze ciało powinno być efektem naszej ciężkiej pracy na siłowni, a nie pracy chirurga.

Sandra Prikker - suplementy

Sandra Prikker podpisała kontrakt reklamowy z firmą Shredz produkującą odżywki dla sportowców. Zaliczają się do nich specyfiki przyspieszające spalanie tłuszczu oraz różne rodzaje białek w proszku.

Sandra Prikker nie jest wyznawczynią zdrowej diety, zamiast tego jednak poleca osobom trenującym spożywanie suplementów diety oraz odżywek firmy którą reklamuje. Jest to kontrowersyjna postawa, a przeciwnicy Sandry Prikker zarzucają jej propagowanie złych nawyków wśród młodych dziewczyn biorących z niej przykład.

Komentarze
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Body shape
najnowsze pytania

Dyskusje na forum

Pomocni lekarze

Artykuły Body shape
Body shape

Ćwiczenia modelujące sylwetkę

Ćwiczenia modelujące sylwetkę

Podciąganie linek expandera w opadzie tułowia, znane także jako body shape, są coraz popularniejsze. Największym zainteresowaniem cieszą się wraz z nadejściem wiosny. Wiele kobiet chce możliwie szybko zgubić nadprogramowe...

Body shape

Podciąganie linek expandera w opadzie tułowia (WIDEO)

Podciąganie linek expandera w opadzie tułowia (WIDEO) Odtwórz wideo

Ćwiczenie ma na celu wzmocnić górne części grzbietu oraz obręcz kończyny górnej. Mięśnie grzbietu odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie łopatki i jej połączenie z obojczykiem, kością ramienną i kręgosłupem. Aby wykonać to ćwiczenie na mięśnie grzbietu,...

Body shape

Jennifer Selter - kim jest, ćwiczenia na pośladki

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie w życiu odgrywa właściwie dobrana dieta, ale też systematyczna aktywność fizyczna. W mediach dostępne są filmy, informacje, plany treningowe, dzięki którym możliwa jest nie tylko ogólna poprawa...

Body shape

Ćwiczenia wzmacniające mięśnie

Ćwiczenia wzmacniające mięśnie

Każdy z nas marzy o szczupłej sylwetce, zgrabnych nogach, jednak nic samo nie przyjdzie. Należy przestrzegać diety odchudzającej oraz wykonywać regularnie ćwiczenia, np. ćwiczenia rzeźbiące sylwetkę czy ćwiczenia ABT, callanetics lub pilates. Nawet jeżeli...

Odżywki dla sportowców - suplementy, kreatyna, napoje energetyzujące a izotoniczne

Odżywki dla sportowców

Odżywki dla sportowców

Spożywaniu suplementów musi towarzyszyć trening siłowy lub fitness.

Szybka nauka

Trening pamięci (WIDEO)

Trening pamięci (WIDEO) Odtwórz wideo

Trening pamięci jest pomocny w procesie zapamiętywania, rozwija umiejętności lepszego kojarzenia faktów, osób i przedmiotów, poprawia koncentrację (...) i rozwija analityczne myślenie. Trening połączony jest z ćwiczeniami...