Trwa ładowanie...
18+
UWAGA!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.
Przejdź na stronę główną Mam 18 lat i chcę wejść

Trójkąt seksualny

Wielu panów, niezależnie czy są jeszcze kawalerami, czy już są żonaci, marzy o doświadczeniu seksu z dwiema kobietami. Czasami wyobrażają sobie stosunek ze swoją partnerką i jeszcze jedną lub kilkoma kobietami.

spis treści

1. Poligamiści

Uważa się, że mężczyźni są z natury poligamiczni. Oznacza to, że często myślą o seksie oraz co za tym idzie – chcą kochać się jak najczęściej i z wieloma kobietami. Jednak ich fantazje rzadko mogą być w pełni zrealizowane, ponieważ większość atrakcyjnych kobiet jest dla nich po prostu nieosiągalna. Zazwyczaj są one już w jakichś związkach lub ich aktualne partnerki skutecznie odciągają ich od realizacji wszystkich seksualnych pragnień.

Zobacz film: "Orgazm kobiet i mężczyzn"

Zazwyczaj panowie wyobrażają sobie seks z koleżanką z pracy, ze swoją byłą partnerką, sąsiadką, znaną aktorką, gwiazdą porno, nauczycielką, nieznajomą z autobusu. To, co je łączy, to erotyzm, seksualne nienasycenie, perwersyjność, wyuzdanie i doświadczenie w obszarze seksu.

2. Dlaczego mężczyźni marzą o trójkątach?

Bardzo często fantazje na temat seksu z dwiema lub więcej kobietami mają swoje źródło w potrzebie dowartościowania się, potwierdzenia swojej męskości i podwyższenia seksualnej samooceny. Innym powodem jest chęć urozmaicenia swojego życia erotycznego lub zwiększenia seksualnych doznań, w przypadku gdy w seks ze stałą partnerką wkradła się rutyna. Bywa też tak, że fantazje na temat trójkątów pojawiają się w efekcie ukrywanego lęku: „Czy na pewno potrafię w pełni zaspokoić partnerkę?”. A zatem w sytuacji gdy udaje się to z dwoma kobietami, męska samoocena wzrasta.

Okazuje się, że marzenia na temat seksu z więcej niż jedną kobietą niekiedy bywają odzwierciedleniem tłumionych potrzeb orgiastycznych, tendencji ekshibicjonistycznych, narcystycznych, homoseksualnych, a nawet sadomasochistycznych. Jednak ich jednoznaczna interpretacja nie jest łatwym zadaniem i wymaga dokładnej analizy życia seksualnego danej osoby oraz wszechstronnego poznania jej osobowości.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

 Anna Białous
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza