Trwa ładowanie...

Większość mężczyzn robi to po seksie. Wiemy, dlaczego (WIDEO)

Magdalena Bury
09.12.2020 17:56

Większość mężczyzn nie zwraca uwagi na to, że partnerka po stosunku seksualnym potrzebuje przytulenia i czułych słów. Po prostu odwracają się na bok i idą spać. Dlaczego tak się dzieje? Czy to może być oznaka kryzysu w małżeństwie?

Intymne potrzeby kobiety są inne niż mężczyzn. Kobiety oczekują czułości i bliskości w związku. O wiele bardziej doceniają też potęgę pocałunku, a przytulanie po stosunku seksualnym jest dla nich sygnałem że są potrzebne, kochane i doceniane. To właśnie najlepsze sposoby na udany seks dla płci żeńskiej.

Co nam daje satysfakcje w związku? Jak często powinno się uprawiać seks? Jak poprawić atmosferę w związku po 10 latach małżeństwa? Takie pytania mogą przychodzić na myśl biorąc pod uwagę rozczarowanie partnerki z powodu zachowania mężczyzny po seksie. Sypialnia nie służy tylko do spania, a intymne chwile nie powinny być kończone odwróceniem się na drugi bok w łóżku i pójściem spać.

Istnieje wiele sekretów całowania, ta prosta czynność może zbliżyć do siebie dwoje ludzi, poprawić nastrój i pobudzić uczucie. Przytulanie nowym lekiem na przeziębienie i grypę. Ponadto, istnieje co najmniej 10 korzyści z seksu, które cię zaskoczą. Obejrzyj wideo i poznaj mechanizmy zachowania mężczyzn. Czy odwrócenie się od partnerki po stosunku seksualnym to oznaka problemów w związku? Co można zrobić by po seksie było więcej bliskości i czułości? Czy to wina kobiety że mężczyzna od razu zasypia i nawet jej nie pocałuje na dobranoc?

10 ciekawostek o seksie, które na pewno cię zaskoczą
10 ciekawostek o seksie, które na pewno cię zaskoczą [11 zdjęć]

Może ci się wydawać, że na temat seksu wiesz już wszystko. Okazuje się, że istnieje wiele faktów, o

zobacz galerię

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.