Trwa ładowanie...

Zbyt higieniczny tryb życia utrudnia znalezienie partnera? (WIDEO)

Avatar placeholder
08.09.2017 14:41

Zobacz film: "Higieniczny tryb życia utrudnia znalezienie partnera?"

Jak ludzie dobierają się w pary? Czy kobieta jest w stanie wybrać najlepszego kandydata na partnera po zapachu? Okazuje się, że tak.

We współczesnej psychologii coraz popularniejszy staje się zwrot ku biologii, ku instynktom człowieka. Podkreśla się w nim, że człowiek jest zwierzęciem kierującym się zmysłami. Kluczowe znaczenie w wyborze partnera ma jego zapach - podkreśla psycholog Maria Rotkiel. To dlatego zbyt higieniczny tryb życia może utrudnić znalezienie odpowiedniego mężczyzny.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Zbyt higieniczny tryb życia utrudnia znalezienie partnera? (WIDEO)
Zbyt higieniczny tryb życia utrudnia znalezienie partnera? (WIDEO)
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza