Trwa ładowanie...

Dlaczego warto wziąć ślub zimą? (WIDEO)

Zobacz film: "Dlaczego warto wziąć ślub zimą?"

Większość ślubów odbywa się w sezonie wiosennym i letnim, czyli od kwietnia do października. Można wtedy liczyć na dobrą pogodę, piękne krajobrazy wokół, a przede wszystkim nie martwić się o dodatkowe ubrania wierzchnie.

Są jednak pary, które decydują się na ślub zimą. Swój wybór argumentują pięknymi pejzażami zimowymi czy możliwością rozegrania wystroju sali bankietowej punktami świetlnymi, na przykład świecami. Dodatkową motywacją wesela zimową porą jest fakt, że niskie temperatury odstraszą gości od spacerów po ogrodach i parkach wokół domów weselnych, a przez to atmosfera na sali będzie dużo bardziej wesoła.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.