Przejdź na WP

Edyta Herbuś o badaniu piersi (WIDEO)

-Dzisiaj w specjalnej roli bo nie przyszłaś tylko oglądać bielizny.

-No nie nie nie, mi z dzisiejszego pokazu najbardziej podobała się idea. Jest październik, miesiąc walki z rakiem piersi i bardzo dobrze, szkoda tylko że jest jeden październik w roku. A ja bym chciała żebyśmy sobie tych październików zrobiły więcej nawzajem i żebyśmy wszyscy się wspierali i dbali o to, żeby się jednak badać, bo dzisiaj poznałyśmy dwie dziewczyny, którym udało się wygrać tą walkę ciężką właśnie dzięki temu, że wcześnie choroba została wykryta.

I strasznie sobie życzę i nam wszystkim, żebyśmy dawali sobie taką szansę na zdrowie, na piękny wygląd, na dobre samopoczucie i to nie jest tylko obowiązek kobiet, tylko panowie alleluja! w was też nadzieja! Wy też powinniście dotykać, pieścić, badać i inspirować do tego, żeby jednak dziewczęta, wasze kobiety, żony, kochanki badały się i dbały o siebie.

-Ale panowie też, widzieliśmy ostatnio się angażują na pokazie, widziałam Cię tam też również, podobał Ci się ten pomysł?

-Mnie się podoba każdy pomysł, który jest w ważnej sprawie, więc czy to jest pokaz mody ubrań czy to jest pokaz bielizny. Bielizna akurat fajnie się kojarzy, bo jest to coś blisko piersi, a rozmawiamy o piersiach i nie ma się tutaj co krępować. To jest całkiem normalna, każda z nas je ma i dbajmy o to by były jak najpiękniejsze i jak najzdrowsze.

-Ale porozmawiajmy teraz o Twoich gustach bieliźnianych, bo na to też przyszła pora. Widziałaś coś dla siebie? Coś co absolutnie, koniecznie idziesz kupić?

-No mnie dzisiaj strasznie rozkręciły te gorsety i tak sobie pomyślałam, takie show zrobić w domu z tym gorsetem, mogłoby się spodobać, a że mój chłopak jest o dużej wrażliwości na piękno to myślę, że mogę go uwieść dzięki takim ciuszkom. Ale tak na poważnie, dziewczyny wyglądały przepięknie, niczym wyjęte z kabaretu Moulin Rouge. Kojarzy mi się taka scena z filmu "Nine" w choreografii seksownej i po prostu już miałam ochotę krzyczeć, no na mnie pięknie działała, nie wyobrażam sobie jak panowie się musieli czuć.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy