Trwa ładowanie...

Enigma: Komórki macierzyste (WIDEO)

Zobacz film: "Komórki macierzyste [Enigma]"

Komórki macierzyste są wyjątkowe. Stanowią one początkowe stadium każdej komórki w naszym organizmie. Dzięki temu, że są niedojrzałe i brak im specjalizacji, potrafią przemienić się w komórki innych rodzajów i dzielić się nieskończoną ilość razy. Ich zdolność do odnowy jest wręcz nieoceniona. Nic więc dziwnego, że komórki te stały się obiektem zainteresowania naukowców i medycyny. Dzisiejsze badania nad komórkami macierzystymi dają szansę na leczenie wielu chorób, takich jak np. choroba Parkinsona, czy nowotwory.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza