Konferencja "Technologie w medycynie"

28 listopada 2013 roku w Warszawie odbędzie się konferencja „Technologie w medycynie”. Sympozjum to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, które znalazły zastosowanie w sprzęcie medycznym i oprogramowaniu dla placówek służby zdrowia. W programie konferencji znajdą się prelekcje – wygłoszą je m.in. Pan Ryszard Mężyk ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii oraz Pan Marek Koenner z Kancelarii Medycznej Koenner.

Tematyka sympozjum obejmie: Dokumentację medyczną (podpis elektroniczny, systemy obiegu informacji, elektroniczna dokumentacja medyczna, ochrona i bezpieczeństwo danych medycznych, e-rejestracja), Systemy i technologie wykorzystywane w placówkach medycznych (ubezpieczenia OC dla lekarzy, systemy do fakturowania, statystyki medyczne, komunikacja wewnątrzszpitalna itp.), Najlepsze praktyki zarządzania w ochronie zdrowia oraz Nowoczesny sprzęt wykorzystywany w ochronie zdrowia (zarządzanie informacją o sprzęcie medycznym, sprzęt medyczny).

MULTITRAIN

MULTITRAIN

Do udziału w konferencji zachęcamy przedstawicieli NFZ, Ministerstwa Zdrowia, administracji samorządowej oraz kadrę menedżerską z działu IT, HR, Zamówień, Finansów i Administracji placówek medycznych, oraz z zakładów diagnostyki laboratoryjnej i zakładów diagnostyki obrazowej. Wyżej wymienione osoby wezmą udział w sympozjum nieodpłatnie. Pozostałe osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji są zobowiązane do wniesienia opłaty w wysokości 1000 PLN + 23% VAT. Ilość miejsc jest ograniczona, a organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia bez podania przyczyny.

Rejestracji można dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej MultiTrain.

Po sympozjum zarejestrowani uczestnicy uzyskają dostęp do wszystkich prezentacji.

Komentarze (1)

Pomocni lekarze

Artykuły Patronaty
Patronaty

Konferencja Edukacja & Integracja

Konferencja Edukacja & Integracja

Konferencja Edukacja & Integracja w Gdańsku Konferencja jest organizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Psoriasis".

Patronaty

Konferencja Edukacja & Integracja, 26.10.2013 r., Gdańsk

26 października 2013 roku w Gdańsku odbędzie się Konferencja Edukacja & Integracja. Spotkanie zacznie się o 11:00 - zainteresowanych zapraszamy do Wielkiej Sali Wety Ratusza Głównego Miasta Gdańsk (ul. Długa 46/47). Program konferencji obejmuje następujące...

Patronaty

Kiermasz Zdrowie i Uroda 2015 - Targi Lublin

Kiermasz Zdrowie i Uroda 2015 - Targi Lublin

W dniach 25-26 kwietnia 2015 r. na terenie Targów Lublin S.A. odbędzie się Kiermasz Zdrowie i Uroda. To okazja, by zadbać o swoje zdrowie i zrobić EKO zakupy. Podczas dwóch dni kiermaszu będzie możliwość skorzystania z porad dietetyków, bioenergoterapeutów,...