Trwa ładowanie...

Konferencja "Technologie w medycynie"

28 listopada 2013 roku w Warszawie odbędzie się konferencja „Technologie w medycynie”. Sympozjum to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, które znalazły zastosowanie w sprzęcie medycznym i oprogramowaniu dla placówek służby zdrowia. W programie konferencji znajdą się prelekcje – wygłoszą je m.in. Pan Ryszard Mężyk ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii oraz Pan Marek Koenner z Kancelarii Medycznej Koenner.

Tematyka sympozjum obejmie: Dokumentację medyczną (podpis elektroniczny, systemy obiegu informacji, elektroniczna dokumentacja medyczna, ochrona i bezpieczeństwo danych medycznych, e-rejestracja), Systemy i technologie wykorzystywane w placówkach medycznych (ubezpieczenia OC dla lekarzy, systemy do fakturowania, statystyki medyczne, komunikacja wewnątrzszpitalna itp.), Najlepsze praktyki zarządzania w ochronie zdrowia oraz Nowoczesny sprzęt wykorzystywany w ochronie zdrowia (zarządzanie informacją o sprzęcie medycznym, sprzęt medyczny).

MULTITRAIN
MULTITRAIN

MULTITRAIN

zobacz galerię

Do udziału w konferencji zachęcamy przedstawicieli NFZ, Ministerstwa Zdrowia, administracji samorządowej oraz kadrę menedżerską z działu IT, HR, Zamówień, Finansów i Administracji placówek medycznych, oraz z zakładów diagnostyki laboratoryjnej i zakładów diagnostyki obrazowej. Wyżej wymienione osoby wezmą udział w sympozjum nieodpłatnie. Pozostałe osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji są zobowiązane do wniesienia opłaty w wysokości 1000 PLN + 23% VAT. Ilość miejsc jest ograniczona, a organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia bez podania przyczyny.

Rejestracji można dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej MultiTrain.

Po sympozjum zarejestrowani uczestnicy uzyskają dostęp do wszystkich prezentacji.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.