Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w sierpniu 2014

Prezentujemy najnowszy raport „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – sierpień 2014”. Zostali w nim przedstawieni eksperci, którzy odpowiedzieli na największą ilość pytań zadanych przez pacjentów poprzez serwis abcZdrowie.pl i aplikację mobilną „Zapytaj lekarza”.

Raport do pobrania:

Raport

Raport przygotowaliśmy w oparciu o dane statystyczne o aktywności lekarzy i specjalistów. Wśród współpracujących z serwisem ekspertów najbardziej wyróżniło się 19, którzy odpowiedzieli na największą ilość pytań użytkowników. W ten sposób pomogli im, zachęcając do konsultacji, uspokajając ich obawy oraz poszerzając ich wiedzę na temat zdrowia i zdrowego stylu życia.

Zobacz film: "Choroby serca najczęstszą przyczyną zgonów Polaków"

W raporcie przedstawiliśmy sylwetki najbardziej zaangażowanych w odpowiadanie na pytania lekarzy i specjalistów, a także TOP 15 najczęściej zadawanych pytań z dziedziny ortopedii. Ponadto pacjenci mogą zapoznać się ze statystykami związanymi z ilością pytań, które trafiają do ekspertów z poszczególnych województw oraz specjalizacji.

Najbardziej pomocnymi specjalistami w sierpniu 2014 roku byli ginekolodzy - dr n. med. Bogdan Ostrowski (484 odpowiedzi) oraz lek. Jarosław Maj (451 odpowiedzi) i pedagog Dawid Karol Kołodziej (308 odpowiedzi). Co 4. pytanie zadawane przez użytkowników dotyczy dziedziny ginekologii, a 17,3% wszystkich pytań pochodzi z województwa mazowieckiego.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem abcZdrowie.pl „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - sierpień 2014”.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza