Paul Gascoigne trafił do szpitala po tym, jak podczas awantury został zepchnięty ze schodów

Legenda piłki nożnej, Paul Gascoigne, trafił do szpitala, po tym jak ktoś "zepchnął go ze schodów w czasie awantury z gośćmi" w londyńskim hotelu.

49-letni Gazza został przewieziony do szpitala East London z nieokreśloną raną głowy po incydencie w Ace Hotel w ShoreditchFootball. Był pod wpływem alkoholu.

spis treści

1. Awantura w hotelu

Policja początkowo została wezwana tego wieczoru w sprawie zakłócenia spokoju w Ace Hotel w Shoreditch około godziny 6. Krótki czas później ponownie wezwano policję, ponieważ w tym samym miejscu zaatakowano mężczyznę. Personel hotelu odmówił komentarza. Pewna liczba użytkowników mediów społecznych była jednak świadkiem incydentu i widziała, że uczestniczył w nim Gazza.

Jedna osoba twierdziła, że był pijany - "tak pijany, że aż się ślinił" - rozrzucał wokół pieniądze i obrażał pozostałych gości. Inny ze świadków pisał - "Jestem w Ace Hotel i próbuję czytać książkę, ale nie mogę, bo Paul Gascoigne jest za mną i powoduje kłopoty".

Fani Paul Gascoigne z niepokojem obserwują, jak ich idol walczy z depresją i alkoholizmem
Fani Paul Gascoigne z niepokojem obserwują, jak ich idol walczy z depresją i alkoholizmem (123RF)

"To staje się szalone: Gazza właśnie został zrzucony ze schodów przez faceta, którego przyjaciel dostał klapsa. On naprawdę nie jest w dobrym miejscu. To smutny stan: pluł, czynił rasistowskie uwagi i obmacywał kobiety, a jednocześnie rozrzucał wokół pieniądze" - dodał po chwili.

Rzecznik Gazza Terry Baker powiedział, że gwiazda futbolu była w Newcastle na Boże Narodzenie i był w podróży do Bournemouth. Nie chciał wypowiadać się na temat tego, co się stało, ani na temat wizyty zawodnika w Londynie. Dodał tylko - "Byłem z nim w kontakcie przez całe Boże Narodzenie, kiedy wszystko było w porządku". Później Baker potwierdził, że Gazza trafił do szpitala z powodu rany głowy. Dodał też, że - "Nie został aresztowany. Ma być zwolniony i odesłany do domu".

Zobacz także

Rzecznik policji potwierdził, że policję wezwano o 18: 05 we wtorek, do zakłóceń w hotelu na Shoreditch High Street. Funkcjonariusze zostali wezwani ponownie po krótkim czasie. Wegług doniesień mężczyzny, został on zaatakowany w tym samym miejscu. 49-letni mężczyzna cierpiał z powodu urazu głowy. Został on zabrany do szpitala we wschodnim Londynie, gdzie pozostaje w stabilnym stanie. Nie było żadnych aresztowań.

2. Problemy z alkoholem i depresja

Gazza przyznał, że wypił butelkę gin, samotnie w swoim pokoju hotelowym, bo czuł się "zdołowany" z powodu niedawnej śmierci jego bratanka, Jaya Kerrigana. Później poszedł do baru, gdzie zaoferowano mu kokainę.

"Miałem dół i skończyło się w szpitalu na dwóch kroplówkach. Nienawidzę bycia alkoholikiem" - powiedział.

Paul Gascoigne od wielu lat walczy z alkoholizmem. Miał również próby samobójcze, związane z ciężką depresją. W 2008 roku zamówił w hotelu sam nóż. Obsługa nie spełniła zamówienia, a policja znalazła go, kiedy próbował utopić się w wannie.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy