Trwa ładowanie...

W ten sposób najlepiej docenisz lekarza i farmaceutę (WIDEO)

Zobacz film: "W ten sposób najlepiej docenisz lekarza i farmaceutę"

Anioły Medycyny i Anioły Farmacji to nagrody, którymi można docenić wyjątkowego lekarza lub farmaceutę. W tym celu została stworzona specjalna fundacja o tej samej nazwie.

Obejrzyj materiał i dowiedz się więcej. O szczegółach akcji opowiada laureata nagrody Anioły Farmacji Maria Sobieraj, laureat nagrody Anioły Medycyny dr Piotr Kędzierawski oraz założyciel i fundator organizacji Adam Górczyński.

-Jak często chodzisz do lekarza to jakie masz spostrzeżenia na koniec, jak wychodzisz i jesteś zadowolona z wizyty, że powinnaś jakoś zareagować i to docenić jakoś czy po prostu wychodzisz?

-Rzadko chodzę do lekarza, ale nie dlatego, że jestem taka zdrowa, tylko mam takie męskie podejście.

-Trochę mam wrażenie, że jak jesteśmy z czegoś zadowoleni to jakby nigdy tego nie doceniamy, nie pochwalamy, nie piszemy komentarzy. Natomiast piszemy komentarze, pisma i skargi jak jesteśmy niezadowoleni.

Ale na szczęście nie wszyscy tak robią, są też tacy, którzy ze swojego zadowolenia po wizycie u lekarza czy u farmaceuty robią coś więcej.

-Co zrobić, żeby dostać anioła?

-Nic, kochać ludzi, podchodzić z empatią, wysłuchiwać ich żali i nie tylko wydawać leki, ale też mieć czas na to, żeby porozmawiać na temat ich choroby.

Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie obejrzyj wideo i dowiedz się o Aniołach Medycyny i Aniołach Farmacji.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Zobacz, w jaki sposób możesz docenić swoje lekarza lub farmaceutę
Zobacz, w jaki sposób możesz docenić swoje lekarza lub farmaceutę
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza