Wybuchł mu e-papieros. Ma oparzenie drugiego stopnia i stracił 7 zębów

Przypadek Andrew Hall z Pocatello w USA mrozi krew w żyłach. Eksplozja elektronicznego papierosa spowodowała, że mężczyzna stracił siedem zębów, doznał oparzeń drugiego stopnia, a do jego ust, gardła i jamy ustnej wbiły się elementy plastiku. Doszło też do uszkodzeń w domu - pęknięcia zlewu, okopcenia sufitu.

Mężczyźnie wybuchł e-papieros.
Mężczyźnie wybuchł e-papieros.

Na profilu na Facebooku Andrew udostępnił swoje zdjęcia, aby ostrzec swoich znajomych. Zamieścił także wiadomość: "Palę e-papierosy od roku i zapewniam, że używam je we właściwy sposób. Zawsze myślałem, że wybuch e-papierosa jest niemożliwy, dopóki mi się to nie stało."

"Dziękuję wszystkim, którzy nie zarzucają, że to zmyślone. Wiem, że e-papierosy pomagają wielu ludziom w rzuceniu palenia, jednak ostrzegam, że mogą wybuchnąć bez ostrzeżenia ".

Palenie papierosów vs. nasza wiedza
Palenie papierosów vs. nasza wiedza

Palenie papierosów, szczególnie to nałogowe, w bardzo negatywny sposób działa na zdrowie osoby palącej...

zobacz galerię
Wybuch papierosa spowodował zniszczenia w domu
Wybuch papierosa spowodował zniszczenia w domu

Mężczyzna napisał także, że do wybuchu doszło w jego łazience, po odłączeniu ładowarki. Na zdjęciach widać resztki akumulatora LG HG2 INR18650 LiMn 3,000 mAh.

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy