Trwa ładowanie...

Co się będzie działo na Babskim Dniu?

Avatar placeholder
25.03.2019 12:20
Co się będzie działo na Babskim Dniu?
Co się będzie działo na Babskim Dniu?

Tylko raz w roku przez jeden dzień odbywa się babski dzień. W tym roku 4 marca w Centrum EXPO XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. START OD 10:00 DO 17:00

Jest to wydarzenie kierowane do wszystkich kobiet, które chcą coś w swoim życiu zmienić, zapoznać się z nowościami wysłuchać ciekawych wykładów i miło z przyjaciółmi spędzić czas.

Cała hala Centrum EXPO XXI Warszawa podzielona będzie na kilka stref, w których zostały zaplanowane interesujące działania.

1. CZĘŚĆ MEDYCZNA:

  • wykonywane będzie przez cały dzień BEZPŁATNE USG piersi
  • kobiety mające problemy z kręgosłupem będą mogły zasięgnąć porad fizjoterapeutów oraz zapoznać się z ćwiczeniami, które powinny wykonywać
  • w tej części również będzie można skonsultować swoje znamiona.

2. STREFA URODY

W tej części kobiety będą mogły skorzystać m.in.: - analiza kształtu twarzy i dobór odpowiedniej fryzury - analiza kolorystyczna i dobór koloru włosów również w analizie do sylwetki - będzie można sprawdzić kondycję swoich włosów - styliści fryzur - makijażystki (makijaż na co dzień, makijaż biznesowy, triki w makijażu)

W tej części zostaną również przedstawione Firmy kosmetyczne, gabinety anty – aging, a także kosmetyki i makijaże na bazie kosmetyków mineralnych.

3. STREFA EKO oraz STREFA HIPOALERGICZNA

Tutaj będzie można zapoznać się z produktami eko, a także z podejściem holistycznym do swojego ciała.

4. STREFA MODOWA

W części pokażą się firmy, które są dla kobiet ceniących nie tylko wygląd produktu, ale również jego jakość i pochodzenie.

Pokazy mody na wiosnę!! CZEKAJĄ STYLISTKI!

5. STREFA BIELIZNY

To liczna oferta Wystawców, którzy pokażą nie tylko trendy w branży ale i doradzą Paniom jak dobrać najlepszy biustonosz również sportowe. Pończochy czy tylko na specjalne okazje? Gorsety!!!

6. STREFA SPORTOWA

Będzie można zrobić analizę składu ciała, porozmawiać z trenerami osobistymi, dietetykami. Dobrać zajęcia do swoich potrzeb. Konsultacje przez cały dzień. Również w tej strefie panie zapoznają się z tajnikami jogi, nurkowania i capoeiry.

7. STREFA COACHINGOWA

Jak się przygotować w poszukiwaniu pracy? Jak założyć własny biznes? Jak nie być wypalona w domu, w pracy? Matka, żona i kochanka czy to możliwe w małżeństwie po 20 latach? Mąż mnie zdradził rozwodzić się, czy przebaczyć?

8. STREFA POKAZÓW GOTOWANIA

W tej części przez cały dzień pokazy gotowania z Janem Kuroniem. Będzie można też od razu wypróbować smaków potraw i przenieść to na grunt pieleszy domowych.

9. SAVOIR VIVRE

Czyli gdzie posadzić w samochodzie teściową? Kto płaci za kawę?

10. WYJĄTKOWI GOŚCIE

Przez cały dzień m.in. Beata Tadla, Jacek Santorski, Elżbieta Lange, Karolina i Maciej Szaciłło, Katarzyna Błażejewska Stuhr, Paulina Krupińska. Na koniec recital Anity Lipnickiej.

4 marca 2017 w Centrum EXPO XXI Warszawa ul. Prądzyńskiego 12/14.

TYLKO RAZ W ROKU TAKI DZIEŃ!!!!

Na scenie cały czas pokazy mody (również bielizny) oraz konkursy a w nich do wygrania m.in. : samochód na weekend z pełnym bakiem, samochód na weekend, wyjazd do SPA, lot balonem, kolację we dwoje, oraz kosmetyki, bieliznę itp.

Okazja również do wyjątkowych zakupów!

UWAGA! ZERKAJCIE NA NASZEGO FB TAM BĘDZIEMY WSTAWIAĆ WIĘCEJ INFORMACJI! BĘDZIE TEŻ ZABAWA Z NAGRODAMI!

NIE MA ZAPISÓW NA WARSZTATY I WYKŁADY TRZEBA PRZYJŚĆ I JUŻ!

Bilet wstępu 20 zł dostępny przed samym wejściem. ZAPRASZAMY!

www.babskidzien.pl

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze