Trwa ładowanie...

Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego

Wszystkich mieszkańców Warszawy zapraszamy 11 czerwca 2014r. w godzinach 11:00 - 18:00 na Uczelnię Łazarskiego, gdzie odbędzie się kolejna edycja akcji profilaktycznej "Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego". Każdy mieszkaniec Warszawy będzie mógł tego dnia skorzystać z bezpłatnych badań i porad specjalistów. Centrum medyczne CenterMed, które jest głównym partnerem tego wydarzenia proponuje badania tj.: badanie poziomu glukozy we krwi, instruktaż samobadania piersi, EKG, pomiar ciśnienia tętniczego krwi, spirometrię, badanie słuchu, testu uzależnienia od internetu oraz konsultacje pulmonologiczne.

Na akcji nie zabraknie także innych instytucji. Będzie można również skorzystać z konsultacji dietetyka, psychodietetyka, coacha zdrowia, psychologa oraz konsultantów ds. AIDS. Podczas akcji będzie można nauczyć się udzielać pierwszej pomocy oraz zasad nordic walking. A dla wszystkich, którzy będą mieli dosyć badań proponujemy strefę odpoczynku wyposażoną w najnowocześniejsze fotele masujące.

Celem akcji jest popularyzacja zasad profilaktyki zdrowotnej i zachęcenie do prowadzenia zdrowego stylu życia, a także edukacja zdrowotna społeczeństwa.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.