Trwa ładowanie...

Konferencja "Rozwiązania dla diagnostyki obrazowej" w Warszawie, 20.11.2013 r.

Już w najbliższą środę, 20 listopada 2013 roku, w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” w Warszawie odbędzie się konferencja „Rozwiązania dla diagnostyki obrazowej”. Spotkanie to doskonała okazja do zapoznania się ze zmianami, które zaszły w ciągu ostatnich lat w dziedzinie diagnostyki obrazowej, oraz korzyściami, jakie płyną ze stosowania innowacyjnych rozwiązań. Tematyka konferencji obejmie: DICOM, Teleradiologię, Radiologiczne Systemy Informatyczne, Systemy rozpoznawania mowy, Systemy Archiwizacji i Przesyłu Danych, Radiologię cyfrową oraz inne działy radiologii współczesnej, Systemy Dystrybucji Obrazów Medycznych, Techniki Wykonywania badań obrazowych, Nowoczesny sprzęt w Zakładach Diagnostyki Obrazowej oraz Systemy Dystrybucji Obrazów Medycznych. Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu przedstawicieli instytucji i firm, zajmujących stanowiska kierownicze.

Gośćmi konferencji będą: kierownicy Działów Zamówień, IT i Zakładów Diagnostyki Obrazowej, a także kadra menedżerska Placówek Ochrony Zdrowia. Dla wyżej wymienionych osób udział w konferencji jest bezpłatny, pozostałe osoby ponoszą koszty w wysokości 1000 PLN+23% VAT. Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają materiały konferencyjne oraz imienny Certyfikat na potwierdzenie udziału w wydarzeniu. Ponadto będą mieli możliwość korzystania z przerw na kawę.

Rejestracji można dokonać za pomocą strony internetowej MultiTrain.

Więcej informacji na temat konferencji znajdziesz na stronie MultiTrain.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.