Trwa ładowanie...

Lekarze przeoczyli złamanie kości u pięcioletniego chłopca (WIDEO)

Zobacz film: "Lekarze przeoczyli złamanie kości u pięcioletniego chłopca"

Był lipiec 2017 r. kiedy Riley Hoy skakał na trampolinie. Nagle stracił równowagę i upadł głośno przy tym krzycząc.

Rodzice 5-latka natychmiast zadzwonili na pogotowie. Jak twierdzą, zostali poinformowali, że ich syn najprawdopodobniej uszkodził sobie mięśnie. Zgodnie z radą operatora, podali mu ibuprofen. Prawdziwa przyczyna bólu była jednak zupełnie inna.

Historia Riley'a daje do myślenia. Choć chłopiec zakończył już leczenie, jego matka przestrzega przed zabawą na trampolinach. Zachęca też, by rodzice baczniej przyglądali się zdrowiu swoich pociech.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza