Trwa ładowanie...

Mężczyzna wbijał sobie kilkucentymetrowe igły w penisa. Nosił je przez blisko rok

Pewien 35-letni mężczyzna z Chin zgłosił się do szpitala. Skarżył się na problemy z oddawaniem moczu. Czuł ogromny ból i zauważył krew w moczu. Po badaniach okazało się, że przez blisko rok czasu nosił w penisie kilkucentymetrowe igły.

Lekarze ze szpitala w Shenyang przeżyli prawdziwy szok, kiedy zgłosił się do nich 35-letni mężczyzna skarżący się na bóle podczas oddawania moczu. Po uzyskaniu zdjęcia rentgenowskiego okazało się, że mężczyzna miał w penisie aż 15 igieł przeznaczanych do szycia. Każda igła miała od 5 do nawet 10 cm długości!

Zobacz także:

Zobacz film: "Dewiacje seksualne [Bez tabu]"

Mężczyzna umieszczał igły i nosił je przez blisko rok. Jak sam przyznał, nie czuł bólu przez ten cały czas, ponieważ wbijał je główką igły do góry. Problemy zaczęły się dużo później. Urologowie, Dr Liu Long i Dr Cao Zhiqiang podjęli się operacji usunięcia ciał obcych z penisa mężczyzny.

(AsiaWire)

Dr Cao powiedział: ''Operacja trwała około 1,5 godziny. Była bardzo trudna, nie chcieliśmy uszkodzić dodatkowo cewki moczowej pacjenta. Udalo się nie dopuścić do zakażenia. Moje ręce bardzo się trzęsły''. Zabieg przebiegł pomyślnie.

(AsiaWire)

''Tego typu zachowania można łączyć z różnymi, niezwykłymi praktykami seksualnymi. Mowa tutaj oczywiście o zachowaniach sadomasochistycznych. Mają one powodować uczucie przyjemności u osób je praktykujących, na swój dziwny sposób'' - wyjaśniał.

(123rf, AsiaWire)

Na koniec, dr Cao dodał, że osoby interesujące się dziwnymi i rzadko spotykanymi formami aktywności seksualnej, niestety często są gośćmi w szpitalach. Zaleca się dużą ostrożność aby coś, co ma w teorii dać nam przyjemność, nie zamieniło się w poważne zagrożenie zdrowia lub nawet życia.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza