Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w czerwcu 2015

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym raportem portalu abcZdrowie.pl – „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – czerwiec 2015”. Zostały w nim przedstawione sylwetki ekspertów, którzy współpracują z portalem przy projekcie „Zapytaj lekarza” i w ostatnim miesiącu wyróżnili się swoją aktywnością w udzielaniu odpowiedzi na pytania pacjentów.

Raport do pobrania: Raport

Publikacja opiera się na danych statystycznych dotyczących aktywności lekarzy i specjalistów w czerwcu 2015 roku oraz liczbie odpowiedzi, których udzielili na zapytania użytkowników poprzez portal abcZdrowie.pl oraz aplikację mobilną „Zapytaj lekarza”, dostępną na urządzenia z systemami iOS i Android. W omawianym okresie 12 ekspertów wykazało się największym zaangażowaniem i odpowiedziało na największą liczbę pytań. Ich aktywność pozwoliła użytkownikom na uzyskanie odpowiedzi i wyjaśnień dotyczących problemów ze zdrowiem, dietą, emocjami oraz zdrowym trybem życia.

Zobacz film: "Podstawowe badania, jakie powinna wykonać każda kobieta"

Pierwsza część raportu przedstawia sylwetki lekarzy i specjalistów, liczbę udzielonych przez nich odpowiedzi oraz podziękowań, które uzyskali od pacjentów. Sylwetki ekspertów wzbogacone są o informacje na temat gabinetów i placówek medycznych, w których przyjmują pacjentów. Dodatkowo uzupełniają je przekierowania na profile specjalistów w portalu abcZdrowie.pl, gdzie znaleźć można szczegółowe dane na temat oferowanego zakresu usług medycznych oraz wykonywanych zabiegów. Dzięki temu użytkownicy mogą lepiej poznać ekspertów i umówić się na wizytę lub konsultację u danego lekarza. Druga część raportu „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – czerwiec 2015” zawiera dane statystyczne dotyczące procentowego rozkładu pytań z poszczególnych specjalizacji. Kolejny raz największym zainteresowaniem użytkowników cieszyły się tematy związane z ginekologią (16,3% wszystkich pytań), chorobami wewnętrznymi (10,8% pytań) oraz ortopedią (8,5% pytań).

Zachęcamy do zapoznania się z raportem przygotowanym przez portal abcZdrowie.pl – „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – czerwiec 2015”.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza