Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - grudzień 2015

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym raportem portalu abcZdrowie.pl „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – grudzień 2015”. Przedstawiono w nim sylwetki ekspertów, którzy w ubiegłym miesiącu wykazali się największą aktywnością w projekcie „Zapytaj lekarza”.

Raport do pobrania:

Raport

Raport opiera się na statystykach dotyczących aktywności ekspertów w grudniu 2015 roku. Odnosi się do liczby odpowiedzi, jakich lekarze i specjaliści udzielili na pytania użytkowników poprzez portal abcZdrowie.pl oraz aplikację mobilną „Zapytaj lekarza” dostępną na urządzenia z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. W publikacji przedstawiono sylwetki piętnastu ekspertów, którzy odznaczyli się największym zaangażowaniem. Ich aktywność pozwoliła użytkownikom na otrzymanie wyjaśnień i odpowiedzi na nurtujące ich problemy medyczne, zdrowotne, żywieniowe i psychologiczne.

Zobacz film: "Choroby serca najczęstszą przyczyną zgonów Polaków"

W pierwszej części raportu przedstawiono sylwetki dziesięciu lekarzy i specjalistów, którzy odpowiedzieli na największą liczbę pytań użytkowników i uzyskali za nie dużą liczbę podziękowań. Są to między innymi dr n. med. Anna Błażucka (neurolog z województwa mazowieckiego), lek. Zbigniew Żurawski (chirurg, onkolog z województwa mazowieckiego), mgr Patrycja Stajer (psycholog, psychoterapeuta i seksuolog z województwa małopolskiego), mgr Justyna Szczygłowska (psycholog z województwa mazowieckiego) oraz dr n. med. Marek Derkacz (internista, endokrynolog i diabetolog z województwa lubelskiego).

Druga część publikacji to sylwetki piętnastu najbardziej aktywnych ekspertów, którzy w grudniu 2015 roku odznaczyli się dużym zaangażowaniem w pomoc użytkownikom portalu abcZdrowie.pl. Zostały one uzupełnione o dane kontaktowe placówek, w których możliwe jest skorzystanie z konsultacji u danego lekarza lub specjalisty. Opisy uzupełniają linki do profili ekspertów w portalu abcZdrowie.pl. Dzięki temu użytkownicy mają możliwość uzyskania szerszych informacji na temat specjalisty oraz zakresu świadczonych przez niego usług medycznych. Raport zawiera również dane statystyczne dotyczące rozkładu liczby pytań z poszczególnych specjalizacji. W grudniu 2015 roku najwięcej, bo aż 13,1 proc., dotyczyło kwestii związanych z ginekologią. Na kolejnych miejscach uplasowały się interna (11,3 proc. wszystkich pytań), ortopedia (8,1 proc. wszystkich pytań), dermatologia (5,2 proc. wszystkich pytań) oraz dermatologia (5 proc. wszystkich pytań).

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym raportem „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – grudzień 2015”.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza