Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – październik 2015

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym raportem abcZdrowie.pl – „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – październik 2015”. Przedstawione zostały w nim sylwetki najaktywniejszych ekspertów odpowiadających na pytania użytkowników poprzez portal oraz aplikację mobilną „Zapytaj lekarza”.

Raport do pobrania:

Raport

Raport przygotowany został w oparciu o dane statystyczne dotyczące aktywności specjalistów w październiku 2015 roku. W pierwszej części przedstawiamy 10 najbardziej aktywnych ekspertów, którzy w ciągu miesiąca udzielili największej liczby odpowiedzi na zapytania użytkowników portalu abcZdrowie.pl, dotyczące zdrowia, medycyny, dietetyki, psychologii oraz zdrowego stylu życia. W gronie lekarzy i specjalistów, którzy odznaczyli się swoją aktywnością, znaleźli się m.in. lek. Zbigniew Żurawski (chirurg-onkolog z województwa mazowieckiego), lek. dent. Agata Duda (stomatolog, lekarz medycyny estetycznej z województwa małopolskiego), lek. Konstanty Dąbski (laryngolog z województwa świętokrzyskiego), dr hab. n. med. Jarosław Leszczyszyn (chirurg, gastrolog, proktolog z województwa dolnośląskiego) oraz lek. dent. Bogdan Jaremczuk (stomatolog z województwa śląskiego).

Zobacz film: "Dlaczego warto wykonywać badania profilaktyczne?"

W drugiej części raportu zaprezentowane zostały sylwetki lekarzy i specjalistów, którzy udzielili największej liczby odpowiedzi na pytania użytkowników portalu abcZdrowie.pl i otrzymali największą liczę podziękowań, za swoje wsparcie i porady. Sylwetki ekspertów uzupełnione zostały o dane adresowe placówek i gabinetów, w których skorzystać można z konsultacji specjalistycznych. Znajdują się tam również linki do profili specjalistów w abcZdrowie.pl. Dzięki temu użytkownicy mogą zapoznać się z szerszymi informacjami na temat eksperta oraz zakresu badań, zabiegów i konsultacji, z jakich można u niego skorzystać.

Raport uzupełniają dane statystyczne dotyczące procentowego rozkładu pytań spośród poszczególnych dziedzin medycyny. W październiku najwięcej pytań (15,5 proc.) dotyczyło zagadnień związanych z ginekologią. Wśród popularnych tematów znalazły się także choroby wewnętrzne (11,1 proc. wszystkich zadanych pytań), ortopedia (7,5 proc. wszystkich zadanych pytań) oraz dermatologia i psychologia (4,6 proc. wszystkich zadanych pytań).

Zachęcamy do zapoznania się z raportem „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – październik 2015” przygotowanym przez portal abcZdrowie.pl.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – październik 2015
Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – październik 2015
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza