Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w grudniu 2014

Prezentujemy najnowszy raport „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – grudzień 2014”. Przedstawiamy w nim najaktywniejszych ekspertów, którzy w minionym miesiącu odpowiedzieli na najwięcej pytań pacjentów poprzez portal abcZdrowie.pl lub aplikację mobilną „Zapytaj lekarza”.

Raport do pobrania:

Raport

Publikację przygotowaliśmy na podstawie statystyk dotyczących aktywności lekarzy i specjalistów współpracujących z nami w projekcie zadawania pytań. Ponad 20 ekspertów wyróżniło się swoim zaangażowaniem w odpowiadanie i swoją chęcią pomocy. Dzięki nim wielu użytkowników portalu otrzymało rzetelne informacje z zakresu zdrowia i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Zobacz film: "Podstawowe badania, jakie powinna wykonać każda kobieta"

W raporcie zamieściliśmy TOP 10 najbardziej pomocnych lekarzy i specjalistów oraz adresy przyjmowania i odnośniki do profili w rankingu abcZdrowie.pl 24 najaktywniejszych ekspertów. Ponadto użytkownicy mogą zapoznać się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami z zakresu gastroenterologii. Publikacja jest również wzbogacona o dane statystyczne związane z procentowym rozkładem pojawiających się pytań z poszczególnych województw.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem abcZdrowie.pl „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - grudzień 2014”.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza