Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – wrzesień 2015

Prezentujemy najnowszy raport abcZdrowie – "Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – wrzesień 2015". Zostali w nim przedstawieni eksperci, którzy w ciągu ostatniego miesiąca odznaczyli się największą aktywnością, odpowiadając na pytania pacjentów poprzez portal abcZdrowie.pl oraz aplikację mobilną "Zapytaj lekarza".

Raport do pobrania:

Raport

Raport przygotowany został w oparciu o dane statystyczne dotyczące aktywności lekarzy i specjalistów we wrześniu 2015 roku. Prezentujemy w nim informacje na temat 10 najbardziej aktywnych ekspertów, którzy udzielili odpowiedzi na największą liczbę pytań użytkowników portalu abcZdrowie.pl. Tym samym rozwiali ich wątpliwości dotyczące zdrowia, medycyny, psychologii oraz zdrowego trybu życia. W gronie najaktywniejszych lekarzy i specjalistów znaleźli się m.in. dr hab. n. med. Jarosław Leszczyszyn (chirurg, gastrolog i proktolog z Wrocławia), lek. dent. Agata Duda (stomatolog z Krakowa), lek. dent. Bogdan Jaremczuk (stomatolog z Bytomia), mgr Elżbieta Grabarczyk (psycholog z Warszawy) oraz dr n. med. Marek Derkacz (internista, diabetolog i endokrynolog z Lublina).

Zobacz film: "Polacy żyją aż 7 lat krócej niż Szwedzi"

W drugiej części raportu zawarte zostały informacje na temat 16 lekarzy i specjalistów, którzy w ubiegłym miesiącu odpowiedzieli na największą liczbę pytań i uzyskali liczne podziękowania od użytkowników za swoją pomoc i porady. Opisy uzupełnione zostały o placówki, w których można umówić się na wizytę u specjalisty. Dodatkowo znajdują się przy nich linki do profili ekspertów w portalu abcZdrowie.pl, dzięki czemu użytkownicy mogą lepiej zapoznać się z ich sylwetkami i zakresem usług medycznych.

Raport uzupełniają statystyki dotyczące rozkładu zadawanych pytań z poszczególnych specjalizacji. We wrześniu na pierwszym miejscu znalazła się ginekologia – dotyczyło jej aż 15,8 proc. wszystkich zadanych pytań. Na kolejnych miejscach uplasowały się choroby wewnętrzne (10 proc. zadanych pytań), ortopedia (8,1 proc. zadanych pytań), dermatologia (5,1 proc. zadanych pytań) oraz neurologia (4,5 proc. zadanych pytań).

Zachęcamy do zapoznania się z raportem "Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – wrzesień 2015" przygotowanym przez portal abcZdrowie.pl.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – wrzesień 2015
Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – wrzesień 2015
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza