Trwa ładowanie...

Włodawa: Ojciec chciał udusić synka. Był pod wpływem dopalaczy

We Włodawie matka w ostatniej chwili uratowała swojego syna z rąk 25-letniego ojca, który chciał go udusić. Mężczyznie wydawało się, że dziecko ma trzy głowy. Jak doszło do tego tragicznego zdarzenia?

1. Chciał udusić syna

Robert Z. tłumaczy, że zaczął dusić swojego synka, ponieważ widział, że maluch "ma trzy buźki". W ten sposób ojciec zaczął dusić 5-miesięcznego Filipka. Na szczęście szybko zaregowała 23-letnia matka chłopca.

Według kobiety, ojciec dziecka tego dnia po powrocie do domu dziwnie się zachowywał. Matka dosłownie na chwilę spuściła ze wzroku dziecko, pozostawiając je z partnerem. Gdy weszła do pokoju zobczyła, że Robert zaatakowal dziecko, chwycił je za szyję i zaczął dusić.

Zobacz film: "Tak dopalacze niszczą rodzinę"

W rozmowie z policją, Robert Z. tłumaczy, że widział dziwne rzeczy i nie wie, z jakiego powodu poczuł wewnętrzną potrzebę, aby to zrobić. Czuł, że musi zaatakować syna. Gdyby nie interwencja mamy, chłopiec zostałby uduszony.

Koniecznie przeczytaj:

Kobieta opisuje, że mały Filipek nie krzyczał, ale zaczynał robić się siny i miał szeroko otwarte oczy. Wtedy zaczęła krzyczeć, a mężczyzna ocknął się z amoku. Jak najszybciej wyrwała dziecko z jego rąk i zadzwoniła po policję.

Policja, która bardzo szybko pojawiła się na miejscu odrazu zatrzymała oprawcę. Na szczęście dziecku nic nie zagraża i nie odniosło żadnych powaznych obrażeń.

Jak rozpoznać, czy dziecko zażywa dopalacze? - galeria
Jak rozpoznać, czy dziecko zażywa dopalacze? - galeria [7 zdjęć]

Nowa moda w polskich szkołach Dopalacze stały się nowym utrapieniem rodziców. Temat został nagłośniony

zobacz galerię

2. Ojciec pod wpływem dopalaczy

Jak podaje prokurator Agnieszka Kępa: 25-letni Robert Z. przyznał się do winy. Został mu postawiony zarzut usiłowania zabósjtwa. Grozi mu dożywocie.

Ze wstępnych badań wynika, że mężczyna najprawdopodbniej był pod wpływem dopalczy lub narkotyków. Dalsze badania krwi wykażą szczegółowe informacje.

Dopalcze mogą działać na różne sposoby. Niektorzy stają się pobudzeni, inni agresywni, a część osób może nawet przestać oddychać lub zapaść w śpiączkę.

Ojciec chciał udusić syna bo był pod wpływem dopalaczy
Ojciec chciał udusić syna bo był pod wpływem dopalaczy (123rf)

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza