Trwa ładowanie...

Bezpłatne konsultacje z okazji Światowego Dnia Fizjoterapii

8 września obchodzony jest Światowy Dzień Fizjoterapii. Z tego okazji W Centrum Fizjoterapii Fizjofit w Gliwicach, świętujemy przez cały tydzień.

Zobacz film: "Drenaż limfatyczny ratunkiem dla nóg"

Od 4 do 8 września mają Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji i badań w naszym Centrum przy ul. Szparagowej 19 w Gliwicach. W tych dniach będziemy przeprowadzać: - konsultacje ortopedyczne dla dorosłych, - konsultacje treningowe dla dorosłych, - badania neurologiczne dzieci do 5 r.ż.,

Natomiast 9 września odbędzie się Sobota z Fizjoterapią, organizowana przez Fizjoterapia Polska. W tym dniu będziemy przeprowadzać bezpłatnie: - konsultacje ortopedyczne i fizjoterapeutyczne dla dorosłych - konsultacje wad postawy u dzieci wczesnoszkolnych (6 - 12 lat).

Mamy jednak jeden warunek - dołączcie do grona naszych fanów na Facebook'u: Centrum Fizjoterapii Fizjofit, Fizjofit Strefa Treningu, Fizjofit Strefa Neurologii.

Zobacz także:

Aby zapisać się na badania, należy skontaktować się z naszą rejestracją pod nr telefonu: 32 234 07 25, 32 234 06 90 lub 698 609 920.

Ilość miejsc ograniczona!

mat. proasowe
mat. proasowe

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.