Trwa ładowanie...

Depresja chorobą kobiet? (WIDEO)

Zobacz film: "Depresja chorobą kobiet?"

Depresja staje się coraz powszechniejsza. Dane WHO jasno pokazują, że jest ona obecnie czwartą najpoważniejszą chorobą na świecie. Niestety pomimo tego depresja jest nadal bagatelizowana, a często wyśmiewana. Statystyki pokazują, że z powodu depresji cierpi więcej kobiet niż mężczyzn. Eksperci wiedzą coraz więcej na temat jej przyczyn. Dziś wiadomo już, że przyczyną depresji nie jest słaba odporność psychiczna, ale przede wszystkim czynniki hormonalne i genetyczne. Obejrzyj wideo.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Depresja dużo częściej zdarza się kobietom
Depresja dużo częściej zdarza się kobietom
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza