Trwa ładowanie...

LINK4 Mama: Odbiorą receptę, wykupią leki, zapłacą za nie i dostarczą do domu

Choroba czy wypadek dziecka to zawsze kłopot. Trzeba zorganizować wizytę u lekarza, opiekę dla pociechy i, nie ma co ukrywać, na czas choroby czy rekonwalescencji przeorganizować całe życie. A po wizycie u lekarza należy też zrealizować recepty i, czasem, rozejrzeć się za niezbędnym sprzętem rehabilitacyjnym. Po to, by rodzic lub opiekun mógł zająć się dzieckiem LINK4 Mama weźmie to na siebie.

– Odbierzemy od rodziców wypisaną przez lekarza receptę, wykupimy leki i zapłacimy za nie, a następnie dostarczymy leki do domu. Jeśli zajdzie taka konieczność znajdziemy, opłacimy i dowieziemy niezbędny rehabilitacyjny – wyjaśnia Joanna Talaśka z LINK4. W przypadku zakupu leków ubezpieczyciel pokryje rachunek do 250 złotych. Jeśli chodzi o sprzęt rehabilitacyjny – to zorganizuje i pokryje jego koszty, do 1 tysiąca złotych. LINK4 Mama to ubezpieczenia dla dzieci do 18 roku życia i rodziców wypracowane wspólnie z rodzicami.

– Szczerze i bardzo długo rozmawialiśmy z mamami o tym czego się boją. LINK4 Mama to kompleksowa i bardzo praktyczna odpowiedź na te strachy. Tworząc tę ofertę przyświecało nam hasło "Nie bój się bać. Każda mama tak ma." Chcemy oswajać strachy i pomagać rodzicom i ich dzieciom – tłumaczy Talaśka. Dodaje, że do współpracy przy LINK4 Mama została zaproszona Paulina Krupińska. Modelka, Miss Polonia, ale przede wszystkim mama dwójki dzieci.

– Podoba mi się to, że produkt LINK4 jest tak wielowymiarowy. Kobieta w czasie ciąży czy tuż po porodzie ma wiele pytań, wątpliwości. Wiem to po sobie. Dużo rozmawiałam z przyjaciółkami, które mają już dzieci i wydawało mi się, że o ciąży i porodzie wiem wszystko. Dopiero później okazało się jak bardzo się myliłam i o ile rzeczy musiałam dopytać. A co ma zrobić dziewczyna, która nie ma z kim pogadać? – pyta Krupińska.

W ramach pakietu LINK4 Mama ubezpieczona mama może także skonsultować się m. in. z położną, psychologiem, a nawet prawnikiem. Pakiet LINK4 Mama daje również możliwość czuwania przy chorym dziecku w szpitalu. Ubezpieczyciel pomoże zorganizować i opłaci łózko dla mamy lub dla innego ubezpieczonego opiekuna w tym samym szpitalu, a gdy to nie będzie możliwe pokryje koszty noclegu w pobliskim hotelu (do 1 tysiąca złotych).

Zobacz film: "LINK4 Mama - manifest"

LINK4 Mama to także możliwość zorganizowania i opłacenia przez ubezpieczyciela korepetycji dla dziecka, które z powodu nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania nie mogło chodzić do szkoły przez więcej niż 7 dni. LINK4 Mama to także dostęp do lekarzy specjalistów na terenie całej Polski oraz ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków zarówno w szkole, jak i na zajęciach pozaszkolnych. Ubezpieczenie NNW zaczyna się już o 66 złotych za rok ochrony dziecka.

Pełna oferta ubezpieczenia LINK4 Mama oraz ogólne warunki ubezpieczenia dostępne są na stronie www.link4mama.pl, a ubezpieczenie można kupić dzwoniąc pod numer 604 14 14 14, albo u agentów.

Artykuł sponsorowany

apteka
apteka (istock)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Advertisement