Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w lipcu 2014

Przedstawiamy najnowszy raport „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – lipiec 2014”. Prezentujemy w nim ekspertów, którzy odpowiedzieli na najwięcej pytań pacjentów poprzez serwis abcZdrowie.pl oraz aplikację mobilną „Zapytaj lekarza”.

Raport do pobrania:

Raport

Raport został przygotowany na podstawie danych o aktywności lekarzy i specjalistów. Prawie 20 ekspertów szczególnie wyróżniło się wśród wszystkich współpracujących z serwisem. Odpowiedzieli oni na wiele pytań użytkowników, pomagając im, ukierunkowując, poszerzając ich wiedzę z zakresu zdrowia i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Czy warto wykonywać badania profilaktyczne?"

W raporcie znajduje się zestawienie najbardziej pomocnych specjalistów oraz TOP 15 najczęściej pojawiających się pytań z dziedziny chorób wewnętrznych. Pacjenci mogą zapoznać się również z sylwetkami ekspertów oraz statystykami związanymi z ilością pytań zadawanych z poszczególnych województw i specjalizacji.

Najbardziej pomocnymi ekspertami w lipcu byli: lek. Jarosław Maj, lek. Monika Łukaszewicz oraz dr n. med. Bogdan Ostrowski, którzy łącznie odpowiedzieli na 1665 pytań. Najczęściej pojawiały się pytania z zakresu ginekologii (25,49%) oraz z województwa mazowieckiego (18,87%).

Zapraszamy do zapoznania się z raportem abcZdrowie.pl „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - lipiec 2014”.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w lipcu 2014
Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w lipcu 2014
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza