Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w październiku 2014

Zapraszamy do zapoznania się z raportem „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – październik 2014”. Prezentujemy w nim ekspertów, którzy w minionym miesiącu odpowiedzieli na największą liczbę pytań pacjentów, korzystając z portalu lub aplikacji mobilnej „Zapytaj lekarza”.

Raport do pobrania:

Raport

W publikacji zamieściliśmy listę 29 najbardziej aktywnych ekspertów wraz z ich danymi kontaktowymi oraz odnośnikami do ich profili w rankingu lekarzy abcZdrowie.pl. W październiku na najwięcej pytań odpowiedzieli: lek. Łukasz Wroński – internista, który udzielił aż 553 odpowiedzi, mgr Patrycja Stajer – psycholog, która odpowiedziała na 490 pytań oraz lek. Artur Jeliński – urolog, który udzielił 452 odpowiedzi na pytania użytkowników.

Zobacz film: "Dlaczego warto wykonywać badania profilaktyczne?"

W raporcie pacjenci odnajdą również TOP 15 najczęściej zadawanych pytań z dermatologii, która w minionym miesiącu była piątą z kolei specjalizacją pod względem ilości zadawanych pytań. Pierwsze miejsce ciągle zajmuje ginekologia (17,99% wszystkich pytań). Najwięcej pytań zadają użytkownicy z województwa mazowieckiego. Aż 18,97% wszystkich pytań zadawanych poprzez abcZdrowie.pl pochodzi z tego regionu.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem abcZdrowie.pl „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - październik 2014”.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w październiku 2014
Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w październiku 2014
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza