Trwa ładowanie...

Słoniowacizna - droga naznaczona bólem (WIDEO)

Zobacz film: "Słoniowacizna - droga naznaczona bólem"

Słoniowacizna jest chorobą obejmującą naczynia limfatyczne. Nazywana jest inaczej obrzękiem limfatycznym i dotyka kończyn. Od kilku lat zmaga się z nią Ewelina Siwek. Mimo ciągłego bólu i ograniczeń wynikających z choroby, stara się patrzeć pozytywnie w przyszłość i planuje pomagać innym osobom niepełnosprawnym oraz chorym na słoniowaciznę.

Więcej informacji na temat słoniowacizny oraz działań Eweliny Siwek, można znaleźć na jej stronie internetowej www.ewelinahelp.pl. Można również wesprzeć ją finansowo za pośrednictwem portalu "Fundacja Zbieramy Razem", wchodząc na profil Eweliny Siwek.

Zachęcamy do udziału w ankiecie dla rodziców. Twój głos jest dla nas bardzo ważny!

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza