Trwa ładowanie...

Wybierz odpowiedni suplement diety

Materiały prasowe

Propagowanie przez media zdrowego trybu życia wreszcie przynosi oczekiwane efekty. Ludzie zaczynają doceniać dobroczynne skutki aktywności fizycznej i właściwie skomponowanej diety. Aby dopomóc organizmowi, coraz częściej sięgają także po przeróżne suplementy. Rynek oferuje bogaty wybór tego typu środków, dlatego warto się dobrze zastanowić, zanim wybierzemy ten właściwy.

spis treści

Zobacz film: "Dlaczego warto wykonywać badania profilaktyczne?"

1. Najlepszy suplement?

Innowacyjna firma FLC Pharma, założona przez prawdziwych pasjonatów zdrowia, oferuje całą gamę suplementów stworzonych przy współpracy z lekarzami i naukowcami. W czym tkwi siła preparatów Omegaregen®? Otóż ich receptura oparta jest na naturalnie najczystszych BIOESTRACH kwasów omega 3, 6, 9 (ALA). BIOESTRY to wszystko, co najlepsze z oleju lnianego bez niezdrowych, szkodliwych i trujących substancji występujących w oleju lnianym i olejach rybich takich jak: metale ciężkie, amigdalina, limaryna, grupa cyjankowa czy też pestycydy. Kwasy te mają dobroczynny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Wspomagają m.in. pracę serca, układu krążenia czy układu nerwowego, obniżają ryzyko wystąpienia zawałów oraz udarów mózgu, wzmacniają system odpornościowy, a także wspierają leczenie chorób skórnych.

Suplementy Omegaregen® są o wiele lepiej wchłaniane przez organizm niż inne tego typu preparaty, nie wchodzą w reakcje z innymi lekami, więc ich stosowanie jest całkowicie bezpieczne, nie zawierają także konserwantów – a to tylko niektóre z ich zalet.

2. Innowacyjne produkty

Dostępne są trzy warianty produktów Omegaregen®: wariant podstawowy Omegaregen® original stanowiący esencję najczystszych kwasów omega 3, 6 i 9; Omegaregen® skin care, który poprawia wygląd skóry, a także działa wzmacniająco na włosy i paznokcie oraz Omegaregen® cardio zawierający zestaw witamin i innych składników niezbędnych dla właściwego funkcjonowania serca i układu krążenia.

Warto zaznaczyć, że marka FLC Pharma niedługo po swoim debiucie na rynku otrzymała nagrodę Innowacja 2013, a także szereg innych wyróżnień na wystawach zagranicznych. Dodatkowo, firma znana jest ze swego zaangażowania społecznego. Prowadzona przez nią Fundacja Lumia Cordis prowadzi badania naukowe i programy edukacyjne.

Troska o zdrowie to gwarancja lepszego jutra. Zadbajmy o nie dla siebie i dla naszej rodziny.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Wybierz odpowiedni suplement diety
Wybierz odpowiedni suplement diety (123RF)
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza