Trwa ładowanie...

Austria. Jedna z klientek solarium odkryła ciało martwej kobiety

Avatar placeholder
08.06.2021 17:28
Austria. Jedna z klientek solarium odkryła ciało martwej kobiety
Austria. Jedna z klientek solarium odkryła ciało martwej kobiety (Getty Images)

W Austrii, w mieście Jennersdorf, miało miejsce tragiczne wydarzenie. Jedna z klientek solarium chciała skorzystać z kabiny do opalania. Kiedy kobieta otworzyła pokrywę tuby opalającej, nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. W środku leżała martwa kobieta.

spis treści

1. Przerażające odkrycie

W solarium doszło do makabrycznej sytuacji. Jedna z klientek chciała się opalić i gdy otworzyła pokrywę kabiny opalającej, zobaczyła leżącą w niej kobietę, która nie dawała znaku życia.

Przerażona kobieta od razu zawiadomiła personel, pogotowie ratunkowe i lokalną policję. Na miejsce zdarzenia przybył zespół ratowniczy. Jak się okazało, pomoc została wezwana zdecydowanie za późno. Lekarz stwierdził zgon, a 50-letniej kobiety niestety nie dało się już uratować.

2. Wstępne ustalenia

Zobacz film: "Jak rozpoznać udar? Najważniejsze objawy"

Z relacji pracowników gabinetu wynika, że kobieta weszła do kabiny około godziny 14:30. Inna klientka odkryła jej ciało dopiero około godziny 17:00. Wcześniej żaden z pracowników solarium nie zauważył, że lampy tuby opalającej zgasły, a klientka dalej znajduje się w kabinie.

Śledczy, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, sprawdzili, czy łóżko do opalania nie jest zepsute i czy wadliwość sprzętu nie mogła być powodem tej tragedii. Wstępnie ustalili, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych i żadne czynniki zewnętrzne lub osoby trzecie nie przyczyniły się do śmierci klientki solarium.

Po wstępnych oględzinach ciało martwej kobiety zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej, w celu przeprowadzenia sekcji zwłok i potwierdzenia przyczyny jej śmierci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze