Trwa ładowanie...

Bezpłatne badania – już w tę niedzielę w Lublinie!

27 listopada w Galerii Orkana w Lublinie odbędzie się kolejna akcja w ramach ogólnopolskiej kampanii bezpłatnych badań i konsultacji pod hasłem „Zadbaj o swoje serce”. Specjaliści z zakresu kardiologii, dietetyki i aktywnego stylu życia tym razem sprawdzą kondycję mieszkańców stolicy województwa lubelskiego. Przebadać się będzie można za darmo i bez konieczności posiadania skierowania. Na dodatek wszystko załatwimy przy okazji robienia… zakupów!

Kolejnym, 33. już przystankiem tegorocznej kampanii „Zadbaj o swoje serce” będzie Lublin – 27 listopada mobilne miasteczko medyczne stanie w Centrum Handlowym Galeria Orkana. Na wszystkich chętnych, by sprawdzić stan swojego zdrowia od 10.00 do 18.00 będą czekali specjaliści wykonujący między innymi badania EKG, pomiar cholesterolu, glukozy, ciśnienia czy analizę składu ciała. Otrzymane wyniki „od ręki” będzie można skonsultować z lekarzami w dwóch niezależnych gabinetach lekarskich, a także z dietetykiem i trenerem sportowym ­– informuje Kamila Krzak, manager akcji.

Zobacz film: "Dlaczego warto wykonywać badania profilaktyczne?"

Wszystko w trosce o najważniejszy organ ludzkiego ciała – serce. Prowadzone akcje mają przede wszystkim zachęcić do szeroko rozumianej profilaktyki kardiologicznej. W myśl znanej maksymy, że lepiej zapobiegać niż leczyć, Organizatorzy kampanii podkreślają znaczenie działań prewencyjnych – Nie możemy ignorować sygnałów wysyłanych przez nasz organizm. Żyjemy szybciej, stresujemy się mocniej, odpoczywamy mniej.

Warto zatrzymać się chwilę i posłuchać, co nasze ciało ma nam do powiedzenia. Rokrocznie jesteśmy w 35 centrach handlowych w Polsce. Ułatwiamy dotarcie do specjalistów. Dajemy możliwość nieodpłatnego wykonania podstawowych badań profilaktycznych. Bez konieczności oczekiwania na wyznaczenie terminu. Robimy zakupy i…. możemy się zbadać! – dodaje Kamila Krzak z Telemedycyny Polskiej S.A.

Głównym Partnerem akcji „Zadbaj o swoje serce” jest firma VP Valeant Sp. z o.o., Sp. j. odpowiedzialna za promocję nowego leku Cardiopirin, w zakresie konsultacji dietetycznych projekt wspiera Naturhouse, lider światowy w zakresie reedukacji żywieniowej, a o dobrą formę uczestników projektu zadba Technogym – producent sprzętu sportowego i partner Strefy Aktywnego Serca.

Więcej o kampanii przeczytacie na stronie www.zadbajoswojeserce.pl.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Bezpłatne badania – już w tę niedzielę w Lublinie!
Bezpłatne badania – już w tę niedzielę w Lublinie!
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza