Trwa ładowanie...

Essentiel - podstawowa pielęgnacja do skóry wrażliwej od Eau Thermale Avène

Avatar placeholder
24.05.2023 10:03
Essentiel - podstawowa pielęgnacja do skóry wrażliwej od Eau Thermale Avène
Essentiel - podstawowa pielęgnacja do skóry wrażliwej od Eau Thermale Avène (Materiał Partnera)

Materiał Sponsorowany przez Avène

Co jest podstawą utrzymania zdrowej skóry? Skuteczne oczyszczanie, szczególnie twarzy, szyi oraz dekoltu zarówno rano jak też wieczorem. Dzięki prawidłowemu demakijażowi oczyścimy skórę z resztek makijażu, nadmiaru sebum, drobnoustrojów, zanieczyszczeń obecnych w powietrzu, ale też potu i kurzu. Odpowiednio dobrane produkty nawilżą i nie spowodują podrażnień czy uczucia dyskomfortu. Marka Eau Thermale Avène dba o produkty i ciągle je udoskonala. Przedstawiamy 2 jeszcze lepsze kosmetyki po reformulacji: płyn micelarny oraz piankę oczyszczającą.

Dermokosmetyki Eau Thermale Avène charakteryzują się wysoką zawartością Wody termalnej Avène, a jej kojące i łagodzące działanie jest udowodnione naukowo. Produkty Avène skutecznie dbają o skórę z poszanowaniem jej naturalnej równowagi. Przyczynia się do tego minimalna ilość składników w formułach. Przyjemne w stosowaniu konsystencje długotrwale chronią skórę, przynosząc jej uczucie komfortu i ukojenia.

Płyn micelarny do demakijażu - NOWA, JESZCZE LEPSZA FORMUŁA!

Płyn micelarny do demakijażu Eau Thermale Avène to produkt all-in-1. Zapewnia oczyszczanie (nawet cząsteczki zanieczyszczeń*), demakijaż oraz nawilżenie**. Przeznaczony jest dla osób, które szukają prostego i łatwego do aplikacji produktu oraz troszczą się o czysty i naturalny skład. Produkt zawiera aż 99% składników pochodzenia naturalnego. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego ani składników kontrowersyjnych.

Ten delikatnie pachnący płyn poprawia nawilżenie skóry o 57% po 30 minutach dzięki zawartości gliceryny oraz trehalozy - aktywnego składnika pochodzenia roślinnego. Wysokie stężenie Wody termalnej Avène o właściwościach kojących pozwala zachować naturalną równowagę skóry. Formuła zawiera minimalne ilości składników w dawkach zapewniających skuteczność oczyszczania i wysoką tolerancję*. Pozostawia skórę czystą, miękką, ukojoną i zapewnia jej komfort. Płyn micelarny do demakijażu jest odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe. Zapewnia fizjologiczne pH: 5.4.

Opakowanie Płynu micelarnego do demakijażu 400 ml wykonane jest w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu (poza nakrętką, pompką i przykrywką) oraz nadaje się do recyklingu (poza pompką). Ze względu na ekologicznie opakowanie produkt ma oznaczenie A w Green Impact Index.

(Materiał Partnera)

Pianka oczyszczająca - NOWA, JESZCZE LEPSZA FORMUŁA!

Pianka oczyszczająca przeznaczona jest do skóry wrażliwej, normalnej i mieszanej. Oczyszcza i eliminuje zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum. Jest idealna dla osób, które preferują oczyszczanie przy użyciu wody oraz dla tych, którzy szukają delikatnego produktu łagodnego dla skóry.

Dzięki 98% składników pochodzenia naturalnego utrzymuje naturalną równowagę skóry. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Ta bogata, lekka pianka o delikatnym zapachu usuwa makijaż, oczyszcza i koi skórę dzięki zawartości Wody termalnej Avène, składników nawilżających, gliceryny i digliceryny, które zwiększają komfort skóry. Jej formuła nie zawiera mydła, a jedynie minimalne ilości składników w dawkach pozwalających na skuteczność oczyszczania i jednocześnie tolerancję dla skóry i oczu*. Pozostawia skórę czystą, miękką i zapewnia jej komfort.

Opakowanie Pianki oczyszczającej 150 ml wykonane jest w 49% z materiałów pochodzących z recyklingu. Butelka wykonana jest całkowicie z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem pompy i zakrętki). Produkt ma oznaczenie B w Green Impact Index.

(Materiał Partnera)

OCHRONA SKÓRY I PLANETY

Firma Pierre Fabre stworzyła Green Impact Index – narzędzie, które w czytelny sposób podsumowuje wpływ produktów firmy na społeczeństwo i środowisko, stosując prosty wskaźnik w postaci liter od A do D. Specjaliści określają tę ocenę mianem profilu ekologiczno-społecznego produktów.

Wpływ na ocenę ma szereg zobowiązań środowiskowych i społecznych. Butelka w 100% składa się z materiałów pochodzących z recyklingu lub z zasobów zarządzanych w sposób zrównoważony. Biodegradowalna formuła to aż 86% składników pochodzenia naturalnego, a produkt powstał w fabryce z certyfikatem ekologicznym.

Wraz z dermatologami, za pośrednictwem utworzonego przez europejskich dermatologów stowarzyszenia Euromelanoma. zgodnie z testem wg normy OECD 301B. zgodnie z normą ISO 14001 lub ECOVADIS.

Odkryj dermokosmetyki do demakijażu Eau Thermale Avène pod linkiem.

Materiał Sponsorowany przez Avène

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze