Przejdź na WP

Jest uczulona na wodę. Prysznic bierze tylko 2 razy w roku (WIDEO)

Woda zdrowia doda” – mówi popularne powiedzenie.

Rzeczywiście, ma ona wiele pozytywnych właściwości – nawilża, chroni przed chorobami i co ważne dla osób będących na diecie – nie zawiera kalorii.

Ciężko jej uniknąć, zarówno przy spożywanych posiłkach, jak i przy codziennych czynnościach. W końcu każdego dnia pijemy, bierzemy prysznic, myjemy zęby czy zmywamy naczynia.

Niestety, okazuje się, że woda nie zawsze ma dobroczynny wpływ na nasz organizm. Przekonała się o tym 52-latka z Ecclesfield w South Yorkshire w Wielkiej Brytanii. Wszystko wskazuje na to, że kobieta jest uczulona na wodę. To bardzo rzadka dolegliwość. Specjaliści szacują, że cierpi na nie na całym świecie, tylko 900 osób.

Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj WIDEO.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy