Trwa ładowanie...

"Zdrowie kobiety" - dodatek do metra pod patronatem abcZdrowie.pl

Już dziś w Dzienniku Metro ukaże się publikacja "Zdrowie kobiety".

Współcześnie kobiecość wymyka się prostym definicjom. To już nie tylko sposób poruszania się, delikatność, wrażliwość, kolorowe dodatki czy ładna pomadka. Kobiecość to także świadomość swojego ciała i troska o zdrowie. Projekt ma pozytywnie wpłynąć na edukację czytelników dotyczącą zdrowia, świadomego odżywiania, profilaktyki zdrowotnej.

Na łamach Publikacji znajdziecie m.in. wywiad z Dr Jadwigą Pyszkowską, Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej - dotyczacy praw polskich pacjentów do leczenia bólu nowotworowego. Ważnym głosem jest również artykuł Grażyny Haber Wiceprezes w Stowarzyszeniu Amazonki, jak również wsparcie edukacyjne ze strony Anny Marzec-Bogusławskiej, Dyrektor Krajowego Centrum ds. AIDS.

Nad tematem stwardnienia rozsianego patronat objęło Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego - Dominika Czarnota-Szałkowska tłumaczy, dlaczego warto słuchać i rozumieć chorych. Zapraszamy również do lektury artykułu dietetyka i specjalisty - Agnieszki Piskały na temat zdrowego egoizmu.

Publikacja powstała z ramienia Wydawnictwa Medical Media Solutions, a jej Patronem medialnym zostały portale: abczdrowie.pl i jejswiat.pl.

Specjalnie dla czytelników portali udostępniamy wersję publikacji [url=http://medicalms.pl/wp-content/uploads/2014/11/Zdrowie-Kobiety_listopad-2014.pdf]online[/url].

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.