Trwa ładowanie...

Anioły Farmacji i Anioły Medycyny 2014 - patronat abcZdrowie.pl

ANIOŁY FARMACJI I ANIOŁY MEDYCYNY 2014 to prestiżowy konkurs, do którego jeszcze przez miesiąc można zgłaszać kandydatów.

Nie jest to zwykła nagroda, którą może dostać każdy lekarz lub farmaceuta, gdyż przyznają ją pacjenci, jest więc wyrazem ogromnej wdzięczności i docenienia. Anioły Farmacji i Anioły Medycyny są jedynymi nagrodami w Polsce przyznawanymi właśnie przez pacjentów, co jest niezwykle ważne również dla osób nominowanych i nagradzanych.

Celem konkursu jest przede wszystkim wyróżnienie lekarzy i farmaceutów, którzy w swojej pracy przywiązują szczególną uwagę do standardów, profesjonalizmu oraz troskliwego i przyjaznego podejścia do pacjenta. Tegoroczna edycja jest już trzecią, a w poprzednim konkursie było aż 100 000 zgłoszeń. Konkursowi w tym roku przyświeca hasło: CZŁOWIEK – ZDROWIE – MIŁOŚĆ. Organizatorzy mają nadzieję, że wydarzenie wywiera również wpływ na jakość oferowanych świadczeń zdrowotnych oraz całą opiekę zdrowotną w kraju.

Portal abcZdrowie.pl objął patronatem medialnym konkurs Anioły Farmacji i Anioły Medycyny 2014. Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem miesięcznika "Moda na Zdrowie" oraz internetu. Do grona nominowanych wejdzie po 100 przedstawicieli z grona farmaceutów i lekarzy, z których Kapituła Honorowa Nagrody, złożona z najbardziej znanych osobistości świata medycyny i farmacji, wybierze po dziecięciu laureatów z każdej kategorii. Weźmie pod uwagę prace pisemne z zakresu ponadstandardowej opieki farmaceutycznej i medycznej. Przewodniczącym Kapituły jest profesor Jerzy Woy-Wojciechowski.

Wręczenie nagród będzie miało miejsce w połowie stycznia 2015 roku w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Patronat Honorowy: Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne oraz Polskie Towarzysto Lekarskie.

Ambasadorowie: Krystyna Kofta - pisarka, Szymon Hołownia - dziennikarz, ks. Arkadiusz Nowak - prezes Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej.

 

Więcej na stronie internetowej poświęconej konkursowi.

 

Anioły Farmacji i Anioły Medycyny 2014

Anioły Farmacji i Anioły Medycyny 2014

Anioły Farmacji i Medycyny to prestiżowa nagroda przyznawana dla lekarzy i farmaceutów przez zadowolonych pacjentów.

W poprzedniej edycji konkursu było aż około 100 000 zgłoszeń. Konkurs cieszy się dużym powodzeniem i jest doceniany właśnie ze względu na to, że jako jedyny w Polsce bierze pod uwagę głosy pacjentów.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.